Codzienna modlitwa oddania życia Bogu

 

Codzienna modlitwa oddania życia Bogu
Codzienna modlitwa oddania życia Bogu

CODZIENNA MODLITWA ODDANIA ŻYCIA BOGU. Modlitwa zawierzenia Bogu. Modlitwa uwielbienia Boga


CODZIENNA MODLITWA ODDANIA ŻYCIA BOGU to piękna modlitwa codzienna przeznaczona do codziennego odmawiania. Modlitwa zawierzenia Bogu umacnia w wierze, napełnia ufnością i nadzieją.


Panie Boże, Mój Dobry Ojcze! Dziękuję Ci za to, że jesteś. Dziękuję Ci za to wszystko, co mam wokół mnie: moją rodzinę, wszystkich bliskich, których tak bardzo kocham, zdrowie i miłość. 
Dziękuję Ci, że w swej dobroci stworzyłeś cały ten wielki świat, dziękuję Ci za piękno przyrody, rośliny, zwierzęta, morze, góry i wszystkie piękne miejsca na Ziemi. To wszystko emanuje Twoją dobrocią i miłością. Dziękuję Ci, ze mogę Cię zobaczyć na każdym kroku.
Panie, jesteś taki dobry, tak bardzo codziennie się mną opiekujesz, nigdy mnie nie opuszczasz. Wspaniale jest wiedzieć, że nigdy nie jestem sama, że zawsze mogę z Tobą porozmawiać.
Boże, oddaję się dziś cała Tobie, przyjmij w ofierze całe moje życie, wszystko co mam i kim jestem. To Ty dałeś mi to wszystko i to Ty mnie stworzyłeś. Wiem, że należę do Ciebie. Przyjmij każdy mój dzień, każdą chwilę, każdy mój oddech. Wiedz, że pragnę czynić wszystko z myślą o Tobie. Czasem mi się to nie udaje, ale bardzo się staram. Wybacz mi wszystkie upadki. Daj, by każde wypowiedziane słowo, każdy mój gest, każdy mój czyn i ruch świadczył o Tobie i Twojej potędze. Całym swym istnieniem pragnę świadczyć o Tobie.
Ojcze ofiaruję Ci wszystkie moje radości, te małe i te duże. Ofiaruję Ci również wszystkie moje smutki, wszystkie krzywdy, cały ból w moim życiu - obiecuję, że będę starała się mężnie znosić wszystkie niepowodzenia, uświęcać się w każdym nawet najmniejszym cierpieniu. Weź wszystkie moje troski i smutki, ofiaruję Ci je w intencji wszystkich tych, którzy najbardziej potrzebują Twojej pomocy. 
Proszę Panie weź w swe dobre dłonie wszystkie moje dzienne sprawy, ufam Tobie i wiem, że nie muszę się bać. Dziękuję Ci za wszystko. Tak bardzo Cię kocham. Amen