Modlitwa do św Józefa o pracę

 

Modlitwa do św Józefa o pracę
Modlitwa do św Józefa o pracę

MODLITWA DO ŚW JÓZEFA O PRACĘ. Modlitwa o znalezienie pracy. Modlitwa o pracę


Modlitwa do św Józefa o pracę to pomocna, codzienna modlitwa o znalezienia pracy przeznaczona do prywatnego odmawiania. Modlitwa o pracę pomaga przezwyciężyć stres, s zaufać Bogu i uwierzyć w jego Boski plan dla nas.


Panie! Dziękuję Ci dar zdrowia, siły i chęci do pracy.  Ty wszystko wiesz - wiesz, jak trudno znaleźć mi dobrą posadę, wiesz jak czasem mi z tym ciężko. Dziś proszę Cię za wstawiennictwem św. Józefa o znalezienie dobrej pracy, która zapewni byt mnie i moim najbliższym.
Święty Józefie, Opiekunie Świętej Rodziny, Żywicielu Dzieciątka Jezus, polecam się Twojej opiece. Ty zawsze znajdowałeś w sobie siłę i nie poddawałeś się przeciwnościom losu, całe Twoje życie było przepełnione modlitwą i wyrzeczeniami dla najbliższych. Oddaję się pod Twą ojcowską opiekę. Proszę, obdarz mnie determinacją w dążeniu do celu, jasnością umysłu, bym potrafił znaleźć najlepszą posadę dla mnie - taką, która pozwoli mi jeszcze bardziej chwalić Boga i jego stworzenie. Obdarz mnie mądrością, lojalnością i niezachwianą uczciwością, bym mógł jak najlepiej wywiązywać się ze swych obowiązków.  Daj, bym potrafił pracować, pokutując jednocześnie za swe liczne grzechy, bym nie zrażał się niepowodzeniami. Otwórz me serce na wszystkich kogo spotkam na swej drodze w poszukiwaniu pracy. Pociesz mnie i pospiesz na ratunek. Amen.