Modlitwa do św Rity o dziecko

 

Modlitwa do św Rity o dziecko
Modlitwa do św Rity o dziecko

MODLITWA DO ŚW RITY O DZIECKO. Modlitwa do świętej Rity o dziecko. Modlitwa o dziecko


Modlitwa do świętej Rity o dziecko to piękna, codzienna modlitwa o poczęcie dziecka dla małżeństw, starających się o stworzenie rodziny. Modlitwa o dziecko za wstawiennictwem świętej Rity napełnia wiarą, nadzieją, miłością i ufnością w Boże błogosławieństwo i miłosierdzie.Panie Boże, dawco życia, mój Stwórco! Dziękujemy Ci za dar powołania do małżeństwa, za to, ze pozwoliłeś się nam odnaleźć. Za pośrednictwem św. Rity prosimy Cię dziś o wielkie błogosławieństwo. Wybieramy dziś św. Ritę - żonę i matkę, za orędowniczkę. Prosimy, jeśli jest to Twoją wolą, abyś pozwolił nam stworzyć rodzinę na wzór Świętej Rodziny z Nazaretu. Daj nam doświadczyć macierzyństwa i ojcostwa, daj być matką na wzór św. Rity i Najświętszej Panienki oraz ojcem na wzór Św. Józefa.
Święta Rito, wstawiaj się za naszą sprawą, daj by dobry Bóg oddalił od nas niepłodność i pozwolił cieszyć się wielkim cudem - owocem naszej miłości. Daj, by nasze małżeństwo było jeszcze piękniejsze, abyśmy mogli stworzyć rodzinę na chwałę Boga.
Święta Rito, zwróć na nas swoje oczy, módl się za nami. Napełnij nas wiarą, nadzieją i miłością. Nie pozwól, byśmy poddali się uczuciu niepewności i smutku. Uzdrów wszystkie części naszego ciała, byśmy byli gotowi na przekazanie życia. Pomóż nam wyzbyć się grzechów, abyśmy byli gotowi do tego, by stać się odpowiedzialnymi i mądrymi rodzicami. Daj, byśmy codziennie z ufnością zawierzali się Bogu i wierzyli w jego wielki plan dla naszego małżeństwa. Amen.