Modlitwa o cud

 

Modlitwa o cud
Modlitwa o cud

MODLITWA O CUD potężna modlitwa. Modlitwa w sprawach trudnych i beznadziejnych. Modlitwa o pomoc


Modlitwa o cud to potężna modlitwa o pomoc albo inaczej modlitwa w sprawach trudnych i beznadziejnych. Może to być modlitwa o cud uzdrowienia z raka, modlitwa o cud, modlitwa o cud finansowy, modlitwa o cud wyjścia z długów, modlitwa o cud zdrowia - ta codzienna modlitwa o pomoc przeznaczona jest do prywatnego odmawiania zawsze wtedy, gdy po ludzku nie mamy już siły.


Panie Boże Wszechmogący! Staję dziś przed Tobą w całej swojej słabości. Potrzebuję Cię jak nigdy wcześniej. Ty Panie, towarzysz mi codziennie na całej mojej drodze życiowej, wiesz wszystko, widzisz wszystko i znasz mnie najlepiej, wiesz jaki ciężar leży teraz na moim sercu i jak bardzo potrzebuję cudu w moim życiu. Ta trudna sytuacja przygniata mnie, czuję się słaby i wiem, że bez Ciebie sobie nie poradzę. 
Ufam w Twoje niezmierzone miłosierdzie, w Twą niezgłębioną mądrość i w to, ze opiekujesz się mną jak najlepszy Ojciec, który nie pozwoli mnie skrzywdzić. Powiedziałeś, że tym, którzy pukają będzie otworzone i  że wiara tak mała jak ziarnko gorczycy może przenosić góry. Wierzę i błagam, w imię Jezusa Chrystusa, w imię Jego cierpień, obmyj mnie z moich grzechów i zabierz ode mnie strach i to cierpienie, które stało się moim udziałem. Proszę, jeśli jest to Twoją wolą, odnów mnie, spraw tę wielką zmianę w moim życiu, o jaką Cię proszę. 
Przepraszam Cię za wszystko co złe w moim życiu, za wszystkie grzechy, wszystkie chwile, gdy sam nie okazywałem bliźnim miłosierdzia. Ja przebaczam dziś wszystkim tym, którzy w jakikolwiek sposób mnie skrzywdzili. Oddaję się dziś cały Tobie, Mój Panie. Uzdrów mnie z tego zła, przez które czuję się otoczony, wzmocnij mnie i napełń siłą. Przybądź Duchu Święty i obdarz mnie swoimi darami. Matko Najświętsza, Święty Michale Archaniele, Wszyscy Aniołowie i Święci módlcie się za mną i przyjdźcie mi z pomocą. Amen.