Modlitwa o rozwiązanie węzłów do Matki Bożej

 

Modlitwa o rozwiązanie węzłów do Matki Bożej
Modlitwa o rozwiązanie węzłów do Matki Bożej

MODLITWA O ROZWIĄZANIE WĘZŁÓW DO MATKI BOŻEJ (modlitwa o rozwiązanie trudnych spraw). O pomoc


MODLITWA O ROZWIĄZANIE WĘZŁÓW DO MATKI BOŻEJ to codzienna modlitwa o pomoc do prywatnego odmawiania w sytuacji stresowej. Modlitwa o rozwiązanie trudnych spraw, problemów zawierza swe życie Matce Najświętszej, buduje ufność, wiarę, napełnia odwagą do zmierzenia się z przeciwnościami.


Matko Boża, Najlepsza Matko!  Ty tak dobrze wiesz co znaczy smutek, ból, cierpienie i udręka. Ty przeżyłaś smutek wygnania, strach i ucieczkę przed Herodem, lęk o zagubione dziecko. Ty patrzyłaś na cierpienia i śmierć Twego Syna na krzyżu, Ty wylałaś tyle łez.  Ty naprawdę mnie rozumiesz i wiesz, co przeżywam. Przychodzę dziś do Ciebie przygnieciona ciężarem trudnych spraw i problemów. Potrzebuję Twojej matczynej opieki. Potrzebuję, byś pomogła mi rozwiązać te węzły, ja czuję się taka słaba. Czuję, że po ludzku te węzły są nie do rozwiązania. 
Matko Najmilsza, Ty wiesz, jakim ciężarem jest dla mnie moja trudna sytuacja, Tobie wiadoma. Wiesz, jak trudno mi normalnie funkcjonować i cieszyć się z tego, co dał mi Pan. Proszę, uwolnij mnie od moich trosk. Wiem, że pomożesz mi rozwiązać wszystkie problemy, jeśli nie będzie to przeszkodą dla mojego życia wiecznego. Proszę Cię, jak dziecko matkę, pomóż mi codziennie wstawać, podnosić się z upadku. Daj siłę, by nie tracić nadziei, by codziennie walczyć i szukać wyjścia z trudnych sytuacji, pokonywać przeszkody.
Błagam, przez wzgląd na miłość do Twego Jedynego syna,  uwolnij mnie od bólu i lęku, uzdrów tę trudną sytuację, która tak bardzo mi ciąży. Pomóż mi odnowić swoje serce. Przepraszam Cię za wszystko co złe w moim życiu, za wszystkie grzechy, wszystkie chwile, gdy sama nie okazywałam bliźnim miłosierdzia. Teraz wybaczam wszystkim, którzy kiedykolwiek mnie skrzywdzili. Przepraszam, że moimi grzechami tak bardzo ranię Twego Umiłowanego Syna.  Proszę, daj, by moje odzyskane szczęście mogło przysłużyć się chwale Królestwa Bożego. Amen