Modlitwa o siłę w trudnych chwilach

 

Modlitwa o siłę w trudnych chwilach
Modlitwa o siłę w trudnych chwilach

MODLITWA O SIŁĘ W TRUDNYCH CHWILACH. Modlitwa o siłę i wytrwałość. Modlitwa w trudnych sprawach


MODLITWA O SIŁĘ W TRUDNYCH CHWILACH to pomocna modlitwa codzienna przeznaczona do prywatnego odmawiania. Modlitwa w trudnych sprawach o siłę i wytrwałość dodaje nadziei na lepsze jutro, to modlitwa zawierzenie Bogu wszystkich trudnych spraw w swoim życiu.


Panie Boże! Przychodzę dziś do Ciebie przygnieciona ciężarem wielkich problemów. Ty wiesz wszystko i tak dobrze znasz mój ból. Wiesz dokładnie, co codziennie zabiera mi energię i radość życia, dlaczego ostatnio ciągle towarzyszy mi smutek.
Proszę Panie, ulituj się nade mną przez wzgląd na cierpienia naszego Pana, Jezusa Chrystusa. Błagam, uzdrów tę trudną sytuację, w której się znalazłam, bo mnie samej po ludzku brakuje już sił. 
Boże, tak bardzo chciałabym znaleźć wyjście z moich problemów i wierzę, że tylko Ty możesz mi pomóc. Proszę, oświeć mój umysł, bym potrafiła znaleźć odpowiedź na moje pytania, bym potrafiła sobie pomóc, odmienić swoje życie i na nowo się nim cieszyć. Wybacz, że przez obecną sytuację nie zawsze potrafię docenić to, co mi dałeś, całe dobro, które mnie otacza. Wybacz, że czasem nie mam siły do traktowania bliźnich z miłością. Przepraszam Cię za wszystko co złe w moim życiu
Błagam dodaj mi siły do działania, obdarz wytrwałością do podnoszenia się z upadków. Nie pozwól, bym poddała się zwątpieniu, zabierz ode mnie wszystkie złe myśli. Pomóż mi odnowić swoje serce. Pomóż mi uświęcać się w tym cierpieniu i całkowicie Ci zaufać.  Proszę, daj, by moje odzyskane szczęście mogło przysłużyć się chwale Królestwa Bożego. Amen