Modlitwa o uwolnienie i uzdrowienie z alkoholizmu

 

Modlitwa o uwolnienie i uzdrowienie z alkoholizmu
Modlitwa o uwolnienie i uzdrowienie z alkoholizmu

MODLITWA O UWOLNIENIE I UZDROWIENIE Z ALKOHOLIZMU. Modlitwa alkoholika. Modlitwa za alkoholika


MODLITWA O UWOLNIENIE I UZDROWIENIE Z ALKOHOLIZMU to pomocna modlitwa alkoholika lub modlitwa za alkoholika, ponieważ można ją odmawiać w intencji osoby pogrążonej w nałogu.

Modlitwa o uwolnienie z alkoholizmu może być odmawiana przez osoby pogrążone w nałogu lub przez ich bliskie osoby w intencji alkoholika.


Panie Boże, Mój Ojcze! Przychodzę dziś do Ciebie przygnieciony ciężarem własnych grzechów. Czuję, że po raz kolejny Cię zawiodłem. Brak mi słów, by opisać całe zło, które wyrządzam sobie, moim bliskim i przede wszystkim Tobie, niszcząc ten cenny dar zdrowia i życia, którym mnie obdarzyłeś.
Panie, tak bardzo dziękuję Ci za moje życie, mimo że ja sam nie potrafię go w pełni docenić i korzystać z niego tak, jak powinienem. Dziękuję Ci za moich bliskich, którzy troszczą się o mnie, kochają mnie, a ja tak bardzo ich ranię.
Proszę, Najlepszy Ojcze, pomóż mi wyrwać się z nałogu alkoholizmu, pomóż mi wyrwać się ze szponów Złego. Tak bardzo potrzebuję Twojej pomocy, jestem tak bardzo zmęczony kolejnymi upadkami. 
Proszę Panie, daj mi siłę, bo wiem, ze tylko z Tobą dam sobie radę. Wierzę, że pomożesz mi wyzdrowieć z tego stanu, w którym się znalazłem. Wierzę, że tylko z Twoją pomocą się wyzwolę. 
Panie Jezu Chryste, Najlepszy Lekarzu - Ty uzdrawiałeś trędowatych i wskrzesiłeś Łazarza, ulituj się nade mną i moją słabością. Błagam, pomóż mi powstać z kolan, pomóż mi stać się tym, kim naprawdę jestem, do czego zostałam powołany. Wlej wiarę w moje serce, odnów mój umysł, pomóż mi powiedzieć nie, wtedy kiedy powinienem. Daj mi wytrwałość. Pomóż znaleźć radość życia, otwórz moje oczy na całe piękno tego świata, które umyka mi pod wpływem nałogu. 
Wybacz mi Panie wszystkie grzechy, które popełniłem przez alkohol. Wybacz wszystkie złe słowa, wszystkie krzywdy wyrządzone moim bliźnim, moim najbliższym. Miej ich w opiece, daj im siłę i cierpliwość do tego, by nadal potrafili mnie wspierać. 
Panie Jezu, Ty powiedziałeś:,, Proście, a będzie wam dane, szukajcie, a znajdziecie, pukajcie, a będzie wam otworzone". Ja wierzę, szukam i pukam dziś do Twych drzwi. Proszę, pomóż. Daj by moje odzyskane zdrowie mogło przysłużyć się Twojej chwale. Amen.