Modlitwa o wybaczenie za grzechy

 

Modlitwa o wybaczenie za grzechy
Modlitwa o wybaczenie za grzechy

MODLITWA O WYBACZENIE za grzechy. Modlitwa przebłagalna za wszystkie grzechy osobiste i rodzinne


MODLITWA O WYBACZENIE ZA GRZECHY to potężna modlitwa przebłagalna za wszystkie grzechy osobiste i rodzinne. Modlitwa o wybaczenie sobie jest pomocna w zrozumieniu i podniesieniu się z własnych słabości, uczy zaufania Bogu, powierzeniu całej rodziny Najwyższemu.


Panie Boże, Mój Ojcze! Wybacz mi, bo zgrzeszyłam. Wybacz, że codziennie grzeszę, mimo mocnego postanowienia poprawy. Wybacz, ze tak bardzo codziennie Cię zawodzę. Wybacz proszę wszystkim członkom mojej rodziny, którzy mimo wielu starań i dobrych chęci, czasem schodzą z drogi Dobra i ulegają podszeptom Złego. Proszę, wybacz nam wszystkim, młodszym i starszym. 
Panie Jezu Chryste, ukrzyżowany za nasze grzechy, ukrzyżowany również za moje osobiste  grzechy i za grzechy mojej rodziny,  wybacz wszystkie rany, które codziennie systematycznie Ci zadajemy. Proszę miej miłosierdzie nad wszystkimi grzechami popełnionymi w naszej rodzinie: odstępstwa od wiary, bluźnierstwa, duchową oziębłość, konflikty, złe słowa, gniew i zazdrość. Wybacz wszystkim nam, żyjących, jak i wszystkim naszym przodkom: rodzicom, dziadkom i pradziadkom przez wszystkie pokolenia. Ulituj się nad nami, bo jesteśmy tacy słabi.
W tej intencji ofiarowuję Ci dziś wszystkie moje cierpienia, wszystkie moje życiowe krzywdy, cały ból fizyczny i psychiczny, wszystkie przelane łzy w moim życiu. Weź moje cierpienia, te dawne i przyszłe, na ofiarę przebłagalną za nasze grzechy. Obiecuję Ci, ze postaram się uświęcać we wszystkich utrapieniach, znosić je mężnie, pamiętając o Twojej męce.
Proszę Panie! Miej nade mną miłosierdzie, odnów moje serce i serca wszystkich członków naszej rodziny. Napełń nas miłością. Amen.