Modlitwa poranna o błogosławieństwo Boże

 

Modlitwa poranna o błogosławieństwo Boże
Modlitwa poranna o błogosławieństwo Boże

MODLITWA PORANNA o Boże błogosławieństwo zaraz po przebudzeniu. Codzienna modlitwa na rano.


Modlitwa poranna o błogosławieństwo Boże to piękna, codzienna modlitwa na rano. Jeśli zastanawiasz się jaką modlitwę odmawiać rano lub jak się modlić rano i wieczorem, to odpowiedź dla Ciebie. Modlitwa na początek dnia pozwala spokojnie zacząć dzień z Bogiem Ojcem i przepełni Twe serce wdzięcznością.

Jaka jest najprostsza modlitwa poranna?


Modlitwa poranna o błogosławieństwo Boże zaraz po przebudzeniu tekstPanie Boże, szczerym sercem składam Ci dzięki za zdrowy sen i noc pełną spokoju. Tak wspaniale jest wiedzieć, że kolejny raz obdarzasz mnie wielkim darem nowego dnia. To, że mogę dziś znów otworzyć oczy, chwalić Twoje dzieło stworzenia napełnia mnie wielkim szczęściem. Świat do którego należę jest piękny i dobry, bo stworzyłeś go Ty. Wielbię Cię za Twe Miłosierdzie.

Ojcze, nie wiem jaki będzie dzisiejszy dzień, co mi on przyniesie. Wierzę jednak, że każdy Twój plan dla mnie jest dobry i że Twych Miłosiernych Dłoniach na zawsze będę bezpieczna. Nie musze niczego się lękać, bo Ty jesteś większy i silniejszy od wszystkich mych trosk, zawsze będziesz tuż przy mnie, by dodać mi sił. Tak wspaniale jest być Twym Dzieckiem. Zawierzam Ci wszystko co ma się dziś wydarzyć w moim życiu, każdą chwilę i każdy mój oddech. Całe moje życie jest Twoje. Proszę, obdarz mnie swym błogosławieństwem, abym jak najlepiej  umiał ci służyć jako uczeń Chrystusa. Amen.

Niech ta modlitwa poranna o Boże błogosławieństwo pomoże ci przeżyć dzisiejszy dzień w pokoju serca.