Modlitwa przed egzaminem na prawo jazdy

 

Modlitwa przed egzaminem na prawo jazdy
Modlitwa przed egzaminem na prawo jazdy

MODLITWA PRZED EGZAMINEM NA PRAWO JAZDY. Modlitwa do św Krzysztofa przed egzaminem


Modlitwa przed egzaminem na prawo jazdy do świętego Krzysztofa to piękna modlitwa do odmawiania w trudnej sytuacji, gdy przerasta nas stres. Modlitwa przed egzaminem pozwala obniżyć lęk, stres i pomaga zaufać Bogu, napełnia wiarą i nadzieją. 

 
Panie Boże, Ty stworzyłeś cały świat, stworzyłeś mnie  - obdarzyłeś życiem i rozumem. 
Wiem, że zawsze jesteś przy mnie, opiekujesz się mną i chronisz od złego, ale jednak czasem czuję się słaby i niepokoję się o przebieg zbliżającego się egzaminu na prawo jazdy. Zdarza się, że dopada mnie zniechęcenie. Ofiaruję Ci wszystkie moje smutki, lęki, stres i zmartwienia związane z tym egzaminem - proszę, Ty się tym zajmij, pomóż mi je przezwyciężyć. 
Ufam w Twoje miłosierdzie - w to, że z Tobą poradzę sobie ze wszystkim i zostanę dobrym kierowcą. Proszę, za pośrednictwem św. Krzysztofa, patrona kierowców, dodaj mi pewności siebie, rozjaśnij mój umysł i wzrok, daj mi pewną rękę, skupienie i uwagę. Ześlij na mnie dary Ducha Świętego: mądrości, rozumu i umiejętności, abym dzięki nim potrafił dać z siebie wszystko i dobrze zdać egzamin.  Spraw, bym został dobrym kierowcą, nie pozwól, bym stwarzał zagrożenie na drodze i stał się w przyszłości przyczyną czyjejś krzywdy, uchroń mnie od nieszczęśliwego wypadku i dopilnuj, bym zawsze bezpiecznie dojechał do celu. Proszę, błogosław dziś wszystkim, których będę mijał na drodze i pozwól wykorzystać zdobyte umiejętności dla Twojej chwały. Amen