Modlitwa przed podróżą do św Krzysztofa

 

Modlitwa przed podróżą do św Krzysztofa
Modlitwa przed podróżą do św Krzysztofa

MODLITWA PRZED PODRÓŻĄ DO ŚW KRZYSZTOFA. Modlitwa do św Krzysztofa o szczęśliwą podróż


Modlitwa przed podróżą do św Krzysztofa to piękna, potężna modlitwa dla wszystkich podróżujących. Modlitwa do św Krzysztofa o szczęśliwą podróż, pomaga przeżyć wyjazd z Panem Bogiem, utwierdza w poczuciu jego ojcowskiej miłości i opieki.Panie Boże, Najlepszy Ojcze! Dziękuję Ci za moje zdrowie i siły, dzięki którym mogę podróżować i poznawać świat, który stworzyłeś.
Wiem, że zawsze jesteś przy mnie i zawsze się mną opiekujesz. Czuję, że trzymasz mnie w swych dobrych dłoniach i nie pozwolisz mnie skrzywdzić. Proszę, za wstawiennictwem świętego Krzysztofa, błogosław ten dzień, który przeżyję w podróży.
Święty Krzysztofie, czuwaj, by droga do celu była bezpieczna i nie spotkało mnie nic złego. Nie pozwól, by spotkało mnie nieszczęście. Daj bezpiecznie dotrzeć do celu, a następnie wrócić do domu bez żadnych złych przygód. Proszę, zaopiekuj się również moimi najbliższymi, którzy będą na mnie czekać. 
Święty Krzysztofie, pomóż wszystkim podróżującym w tym dniu i wszystkim, których będę mijać; wszystkich, których spotkam dziś na swej drodze. Daj nam w tej podróży zauważyć i docenić piękno stworzenia, pozwól byśmy dzięki temu doświadczeniu jeszcze lepiej potrafili chwalić Pana. Amen