Modlitwa przed trudną rozmową

 

Modlitwa przed trudną rozmową
Modlitwa przed trudną rozmową

MODLITWA PRZED TRUDNĄ ROZMOWĄ. Modlitwa w stresie. Modlitwa przed trudnym dniem


MODLITWA PRZED TRUDNĄ ROZMOWĄ to pomocna modlitwa w stresie przeznaczona do prywatnego odmawiania w problematycznej sytuacji. Modlitwa przed trudnym dniem pomaga zaufać Bogu, zawierzyć mu wszystkie problemy, Modlitwa o pomoc w trudnej sytuacji napełnia wiarą, nadzieją i odwagą do zmierzenia się z przeciwnościami.


Panie, Mój Ojcze! Dziękuję Ci, że codziennie jesteś przy mnie, codziennie się o mnie troszczysz i okazujesz swoją wielką miłość. Ty dobrze wiesz, co teraz przeżywam, jak mi ciężko, gdy pomyślę o trudnej rozmowie, która mnie czeka.
Panie, tak dobrze mnie rozumiesz, wiesz, jak czasem czuję się słaba. Bardzo potrzebuję Twojej pomocy. Błagam, ześlij na mnie Ducha Świętego, obdarz mnie rozumem, rozjaśnij mój umysł i oczyść moje serce. Proszę, pomóż mi znaleźć jak najlepsze słowa, by wyrazić w tej rozmowie to co czuję i czego oczekuję. Daj, bym potrafiła panować nad emocjami, bym opanowała stres, lęk lub gniew. Czuwaj, bym nie uległa pokusie, bym nie uległa podszeptom złego. Daj, bym w tej rozmowie potrafiła jak najlepiej zrozumieć mojego rozmówcę, obdarz mnie empatią, cierpliwością, chrześcijańskim miłosierdziem. Daj, bym bym otwarta na mojego bliźniego.  
Proszę, błogosław mojego rozmówcę. Pozwól mu jak najlepiej mnie zrozumieć i budować między nami zgodę. 
Towarzysz nam Panie, daj by ta rozmowa pozwoliła nam znaleźć pozytywne wyście z sytuacji. Amen.