Modlitwa za córkę dorosłą

 

Modlitwa za córkę dorosłą
Modlitwa za córkę dorosłą

MODLITWA ZA CÓRKĘ dorosłą. Modlitwa matki za córkę. Modlitwa matki za dorosłe dzieci


MODLITWA ZA CÓRKĘ dorosłą to piękna, codzienna modlitwa matki za dorosłe dziecko. Modlitwa za dorosłe dzieci pomaga w budowaniu zaufania do Boskiego planu i oddaje w opiekę Matce Najświętszej dorosłej córki - może to być modlitwa za córkę ogólna lub w różnych potrzebach (np. modlitwa za córkę w ciąży, za córkę przed egzaminem itp.)Panie Boże, Mój Stwórco! Dziękuję Ci za cudowny dar bycia rodzicem. Dziękuję Ci za cudowny owoc miłości, jakim jest moja córka. Dziękuję Ci za te wszystkie radosne chwile, kiedy mogłam obserwować jak rozwija się moje dziecko, jak stawia pierwsze kroki, wypowiada pierwsze słowa, uczy się czytać i pisać. Dziękuję Ci za wszystkie chwile, gdy byłam dumna z mojej córki. Dziękuję Ci również za wszystkie trudy rodzicielstwa, nieprzespane noce, łzy i problemy - to one nauczyły mnie jak być rodzicem.
Panie, Ty dobrze wiesz, że nawet teraz, gdy moja córka jest dorosła, moje serce nieustannie o nią drży. Błagam, uchroń ją od wszystkiego co złe, oddal wszelkie problemy ze zdrowiem, nauką, pracą czy małżeństwem. Nie pozwól, by oddaliła się od Ciebie. Strzeż jej życia.
Niepokalana Dziewico, Najlepsza Matko, czuwaj przy mojej córce tak, jak do końca czuwałaś przy Swoim Synu. Otaczaj ją macierzyńską opieką i troską, bo ja nie zawsze mogę już być przy niej i nie zawsze mogę ją pocieszyć  w zmartwieniach tak, jak bym chciała. Zamartwiam się, że w jej dorosłym życiu czyhają na nią liczne niebezpieczeństwa, proszę, uchroń ją od nich, nie pozwól jej skrzywdzić, daj jej siłę do pokonywania wszelkich przeciwności. Daj proszę, aby zawsze była zdrowa i szczęśliwa.
Matko Boża, przez miłość do Twego Syna, Jezusa Chrystusa, błagam, wspieraj mnie, abym umiała być dobrym przykładem dla mojego dziecka, podtrzymuj w naszej rodzinie ducha wiary, abyśmy wszyscy osiągnęli Królestwo Boże. Amen