Modlitwa za dzieci nienarodzone

 

Modlitwa za dzieci nienarodzone
Modlitwa za dzieci nienarodzone

MODLITWA ZA DZIECI NIENARODZONE ZAGROŻONE ZAGŁADĄ. Modlitwa za dziecko poczęte


Modlitwa za dzieci nienarodzone zagrożone zagładą to modlitwa za dziecko poczęte w ramach duchowej adopcji. Codzienna modlitwa za dziecko duchowo adoptowane jest przeznaczona dla każdego wierzącego, wspaniała dla osób samotnych, seniorów, a także osób przygotowujących się do sakramentu małżeństwa. 


Panie Boże, Dawco Życia! Za wstawiennictwem Najświętszej Mary Panny, Najlepszej Matki, proszę Cię dziś za wszystkie dzieci nienarodzone, których życie zagrożone jest zagładą. Najlepszy Ojcze, wiem, że wszystko możesz. Jak mówi Pismo Święte, to Ty utkałeś nas w łonach matek. Ty znasz każdego z nas od wieków. Ty słyszysz bicie maleńkich serduszek dzieci nienarodzonych - proszę, przez wgląd na Niepokalane Serce Maryi, ulituj się nad dziećmi, których nikt nie chce kochać i przyjąć. Proszę, obdarz te dzieci jak najlepszym zdrowiem, daj by jak najlepiej się rozwijały przez cały okres ciąży, proszę, by przyszły na świat bez komplikacji i przez cały czas czuły się kochane. Oddal od nich wszelkie zagrożenia. Daj im dobre życie, towarzysz im, trzymaj w swoich dobrych dłoniach. 
Panie Boże, proszę, pomóż wszystkim matkom w stanie błogosławionym, które z różnych względów przechodzą w swoim życiu trudności. Ześlij na nie Ducha Świętego, obdarz siłą, by wiedziały, że z Twoją pomocą poradzą sobie z każdym problemem. Proszę, za wstawiennictwem Świętego Józefa, najlepszego Opiekuna Najświętszej Rodziny, wlej wiarę w serca ojców dzieci nienarodzonych. Daj, by stali się wsparciem dla matek i maleństw, które noszą pod sercem. Proszę, daj tym dzieciom kochających rodziców, którzy rozumieją, że dziecko to najpiękniejszy owoc miłości. Ratuj całe rodziny, które jeszcze nie uwierzyły w świętość rodziny, przemień ich sumienia.
Spraw, aby wszyscy wierzący w Twojego Syna potrafili otwarcie i z miłością głosić ludziom Ewangelię życia Ześlij na mnie Ducha Świętego, bym potrafiła głosić ją nie tylko słowem, ale też czynem. Daj mi jasność umysłu, empatię i i miłosierdzie, bym potrafiła zauważyć wokół siebie matki potrzebujące mojej pomocy, daj siłę, bym potrafiła być dla nich wsparciem dla Twojej chwały. Amen