Modlitwa za syna alkoholika

 

Modlitwa za syna alkoholika
Modlitwa za syna alkoholika

MODLITWA ZA SYNA ALKOHOLIKA. Modlitwa za dorosłego syna. Modlitwa matki za syna


Modlitwa za syna alkoholika to potężna modlitwa matki za dorosłego syna. Modlitwa za syna, żeby go wyciągnąć ze zła pomaga zaufać Bożemu miłosierdziu i wybłagać łaskę uzdrowienia dla pogrążonego w chorobie dorosłego dziecka. Modlitwa za dziecko jest przeznaczona do codziennego prywatnego odmawiania.Panie Boże, Mój Stwórco! Dziękuję Ci za cudowny dar bycia rodzicem. Dziękuję Ci za cudowny owoc miłości, jakim jest mój syn. Dziękuję Ci za te wszystkie radosne chwile, kiedy mogłam obserwować jak rozwija się moje dziecko, jak stawia pierwsze kroki, wypowiada pierwsze słowa. Dziękuję Ci za wszystkie chwile, gdy byłam z niego dumna. Dziś stoję przed Tobą przygnieciona wielkim krzyżem, którym jest dla mnie alkoholizm mojego syna. 
Panie, Ty dobrze wiesz, jak się teraz czuję jako rodzic. Wiesz, ze codziennie pęka mi serce zatroskane o moje dziecko. Tak bardzo boję się o jego zdrowie i życie, tak bardzo chciałabym, by był zdrowy i szczęśliwy. 
Niepokalana Dziewico, Najlepsza Matko, czuwaj przy moim synu tak, jak do końca czuwałaś przy Swoim. Otaczaj go macierzyńską opieką i troską, bo ja nie zawsze mogę mu pomóc tak, jak bym chciała. Przez wzgląd na miłość do Twojego Umiłowanego Syna, przez wzgląd na Twe cierpienia i łzy wylane pod krzyżem, ulituj się nad moim dzieckiem. Daj mu wyjść z tej strasznej choroby, pomóż znaleźć siły i męstwo do tego, by skończyć z nałogiem. Nie pozwól, by używki zniszczyły jego zdrowie i życie. 
Duchu Święty, przyjdź i odnów życie mojego syna, którego tak bardzo kocham. Obdarz go jasnością umysłu, by potrafił odróżnić dobro od zła, obmyj go z wszystkich grzechów i odmień jego serce. 
Panie Boże, nie pozwól, by mój syn oddalił się od Ciebie. Wybacz wszystkie grzechy, które mój syn popełnił pod wpływem alkoholu, wszystkie krzywdy, które wyrządził innym. Ty wiesz, że jego serce jest pełne dobra - pozwól mu sobie o tym przypomnieć. Wybacz również mnie, matce, wszystkie grzechy, jakie mogłam popełnić wychowując moje dziecko. Nasz Pan, Jezus Chrystus, powiedział:,, Proście, a będzie wam dane, szukajcie, a znajdziecie, pukajcie, a będzie wam otworzone". Proszę, podtrzymuj w naszej rodzinie ducha wiary, daj by odzyskane zdrowie mojego syna mogło przysłużyć się Twojej chwale. Amen.