Modlitwa za syna dorosłego

 

Modlitwa za syna dorosłego
Modlitwa za syna dorosłego

MODLITWA ZA SYNA dorosłego. Modlitwa matki za dorosłego syna. Modlitwa za dorosłe dzieci


MODLITWA ZA SYNA to piękna, codzienna modlitwa matki za dorosłe dziecko. Modlitwa za dorosłe dzieci pomaga w budowaniu zaufania do Boskiego planu i oddaje w opiekę Matce Najświętszej dorosłego syna - może to być modlitwa za syna ogólna lub w różnych potrzebach (np. modlitwa za syna alkoholika, za syna w depresji, przed egzaminem itp.)


Panie Boże, Mój Stwórco! Dziękuję Ci za cudowny dar bycia rodzicem. Dziękuję Ci za cudowny owoc miłości, jakim jest mój syn. Dziękuję Ci za te wszystkie radosne chwile, kiedy mogłam obserwować jak rozwija się moje dziecko, jak stawia pierwsze kroki, wypowiada pierwsze słowa, uczy się czytać i pisać. Dziękuję Ci za wszystkie chwile, gdy byłam z niego dumna. Dziękuję Ci również za wszystkie trudy rodzicielstwa, nieprzespane noce, łzy i problemy - to one nauczyły mnie jak być rodzicem.
Panie, Ty dobrze wiesz, że nawet teraz, gdy mój syn jest dorosły moje serce nieustannie o niego drży. Błagam, uchroń go od wszystkiego co złe, oddal wszelkie problemy ze zdrowiem, nauką, pracą czy małżeństwem. Nie pozwól, by oddalił się od Ciebie. Strzeż jego życia.
Niepokalana Dziewico, Najlepsza Matko, czuwaj przy moim synu tak, jak do końca czuwałaś przy Swoim. Otaczaj go macierzyńską opieką i troską, bo ja nie zawsze mogę już być przy nim i nie zawsze mogę go pocieszyć  w zmartwieniach tak, jak bym chciała. Zamartwiam się, że w jego dorosłym życiu czyhają na niego liczne niebezpieczeństwa, proszę, uchroń go od nich, nie pozwól go skrzywdzić, daj mu siłę do pokonywania wszelkich przeciwności. Daj proszę, aby zawsze był zdrowy i szczęśliwy.
Matko Boża, przez miłość do Twego Syna, Jezusa Chrystusa, błagam, wspieraj mnie, abym umiała być dobrym przykładem dla mojego dziecka, podtrzymuj w naszej rodzinie ducha wiary, abyśmy wszyscy osiągnęli Królestwo Boże. Amen