Modlitwa do Aniołów o wsparcie w trudnych chwilach

 

Modlitwa do Aniołów o wsparcie w trudnych chwilach
Modlitwa do Aniołów o wsparcie w trudnych chwilach

MODLITWA DO ANIOŁÓW O WSPARCIE W TRUDNYCH CHWILACH. Modlitwa do anioła o pomoc


MODLITWA DO ANIOŁÓW O WSPARCIE W TRUDNYCH CHWILACH to pomocna, codzienna modlitwa do anioła o pomoc, która może być odmawiana w stresie lub w trudnej sytuacji życiowej.


Panie Boże, w Trójcy Jedyny! Przychodzę dziś do Ciebie przygnieciona wielkim smutkiem, Tobie wiadomym. Ty wiesz, jak trudno zobaczyć mi wyjście z trudnej sytuacji, jak codziennie walczę i jak wielki ból przeżywam. Błagam, pozwól, by dobrzy Aniołowie, którzy nieustannie chwalą Cię w Niebie, mogli przyjść mi z pomocą i ulżyć  mi w utrapieniu.
Święty Michale Archaniele, Ty który walczysz z Szatanem i siłami Zła! Błagam Cię o ochronę przed każdym złem, które napotykam w swoim życiu. Dodaj mi siły i energii do tego, bym codziennie potrafiła mierzyć się z trudnościami, bym codziennie powstawała z kolan i walczyła dalej o poprawę o swojej sytuacji. 
Święty Rafale Archaniele, patronie pielgrzymów i podróżujących! Pozwól mi bezpiecznie przebyć ten trudny etap mojej ziemskiej podróży, bądź moim towarzyszem, czuwaj, chroń przed uwikłaniem się w większe problemy. Pomóż bezpiecznie odnaleźć drogę do spokoju duszy, do zakończenia smutku i odnowienia swojego serca.
Święty Gabrielu Archaniele, Ty, który objawiłeś Najświętszej Maryi Pannie Dobrą Nowinę! Napełnij moje serce wiarą, nadzieją i miłością, pozwól mi zaufać w Boski plan, uwierzyć, że moje życie na nowo się ułoży. Pomóż rozwiązać wszystkie węzły w moim życiu. Bądź zwiastunem mojego szczęścia, pozwól mi je odnaleźć.
Wszyscy Archaniołowie i Aniołowie Pańscy, błagam Was o opiekę, módlcie się za mną i codziennie zbliżajcie do Pana Boga. Amen