Modlitwa do Matki Boskiej Częstochowskiej o zdrowie

 

Modlitwa do Matki Boskiej Częstochowskiej o zdrowie
Modlitwa do Matki Boskiej Częstochowskiej o zdrowie

MODLITWA DO MATKI BOSKIEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ O ZDROWIE. Modlitwa do Matki Bożej o zdrowie


MODLITWA DO MATKI BOSKIEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ O ZDROWIE to piękna modlitwa do Matki Bożej, opiekunki Narodu Polskiego. Ta codzienna modlitwa przeznaczona do prywatnego odmawiania przeinaczona jest dla osób chorych i cierpiących, a także ich bliskich.

Matko Boska Częstochowska, najlepsza uzdrowicielko! Przychodzę dziś do Ciebie przygnieciona ciężarem mojej choroby, moich cierpień psychicznych i fizycznych, które ty tak dobrze znasz.
Błagam Matko Boża, ulituj się nade mną i wszystkimi moimi bliskimi, których tak bardzo boli moja choroba. Proszę Cię dziś, przez wzgląd na Twe łzy wylane pod krzyżem, na cierpienie, które przeżyłaś podczas Drogi Krzyżowej, miej miłosierdzie i uzdrów wszystko to, co we mnie chore. Błagam, ulecz wszystkie chore tkanki mojego ciała, moją krew, chore komórki i narządy. Spójrz na mnie miłością, zaopiekuj się mną jak dzieckiem, tak bardzo potrzebuję Twojej matczynej opieki. 
Matko Chrystusowa, Częstochowska Pani, wierzę, że Ty potrafisz wszystko, potrafisz uleczyć najbardziej chorych, dokonać cudu, sprzecznego z ludzkim rozumowaniem. Ty ratowałaś tak wielu, ratowałaś chorych mężczyzn, chore kobiety i chore dzieci, Ty uratowałaś cały Naród Polski. Powierzam się dziś cała Tobie. Proszę, weź całe moje życie w swoje dobre ręce, ufam, ze tylko Ty umiesz rozwiązać to, co po ludzku niemożliwe do rozwiązania. 
Wybacz, że nie zawsze byłam wdzięczna za wielki dar zdrowia i życia, wybacz, że nie zawsze byłem miłosierna. Wybacz, ze nie zawsze litowałam się nad biednymi i potrzebującymi. W intencji mojego uzdrowienia, wybaczam dziś wszystkim, którzy mnie skrzywdzili, błogosławię im. W intencji mego uzdrowienia, ofiaruję wszystkie wyrządzone mi kiedyś krzywdy, wszystkie łzy i smutek, jakiego doświadczyłem. Przyrzekam, że moje życie będzie od dziś przepełnione wiarą, miłością i chrześcijańskim miłosierdziem.
 Ufam w Twoją łaskę, moc i opiekę nad nami wszystkimi. Wiem, że mnie uzdrowisz, jeśli nie będzie to przeszkodą dla mojego życia wiecznego. Czuwaj nade mną i moja rodziną, dodawaj nam siły w tym trudnym czasie. Amen.