Modlitwa do Matki Boskiej od cudownego medalika

 

Modlitwa do Matki Boskiej od cudownego medalika
Modlitwa do Matki Boskiej od cudownego medalika

MODLITWA DO MATKI BOSKIEJ OD CUDOWNEGO MEDALIKA. Modlitwa do Matki Bożej o pomoc


MODLITWA DO MATKI BOSKIEJ OD CUDOWNEGO MEDALIKA to piękna modlitwa do Matki Bożej o pomoc. Jest przeznaczona do prywatnego odmawiania przez czcicieli Cudownego Medalika i nie tylko.


Matko Boża! Tak bardzo dziękuję Ci za Twoją opiekę, za to, że wstawiasz się za nami w Niebie, z matczyną czułością wysłuchujesz każdego z nas. Wiem, że zawsze możemy zwrócić się do Ciebie po pomoc i opiekę. 
Dziękuję Ci za Cudowny Medalik, który możemy nosić i otaczać czcią, dziękuję Ci, że jest on symbolem Twojej wielkiej miłości. Dziękuję Ci, że nam go ofiarowałaś.
Najświętsza Panno, Ty powiedziałaś, że na wszystkich, którzy będą Cię prosić, spłynie szereg łask. Ty potrafisz pokonać wszelkie Zło. Ty zawsze wysłuchujesz i masz radę na wszystko. Proszę, czuwaj przy mnie i całej mojej rodzinie. Wyzwól nas z więzów grzechu, nie pozwól nam zejść na złą drogę i oddalić się od Pana Boga. Proszę, wpieraj nas i czuwaj nad nami codziennie. Daj, by Cudowny Medalik z Twoim wizerunkiem ochraniał każdego z nas. Oddal od naszej rodziny wszelkie nieszczęście, ból i łzy. Pomóż proszę, we wszystkich trudnych sprawach  naszym w życiu, uczyń prostym to, co dla nas trudne.
Matko Boska, daj, by Cudowny Medalik codziennie przypominał nam o Tobie i o naszym Panu, Jezusie Chrystusie. Daj, by przypominał nam o wartościach, jakimi powinniśmy się w życiu kierować. Daj, byśmy nosząc ten Medalik potrafili zawsze zachowywać się godnie, tak jak chrześcijanie - by nigdy nie zabrakło nam miłości względem bliźniego, byśmy potrafili żyć naszą wiara na co dzień. 
Proszę Matko Boża, posługuj się nami do propagowania pięknej idei noszenia Cudownego Medalika. Dodaj nam odwagi do świadczenia o swojej wierze zarówno słowem jak i czynem.
O Maryjo bez grzechu poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy. Amen.