Modlitwa o łaski za przyczyną Ojca Pio

 

Modlitwa o łaski za przyczyną Ojca Pio
Modlitwa o łaski za przyczyną Ojca Pio

MODLITWA O ŁASKI ZA PRZYCZYNĄ OJCA PIO. Modlitwa do św Ojca Pio w trudnych sprawach


MODLITWA O ŁASKI ZA PRZYCZYNĄ OJCA PIO to pomocna modlitwa codzienna przeznaczona do prywatnego odmawiania. Modlitwa do św Ojca Pio w trudnych sprawach może być odmawiana w chorobie, w stresie, lęku i niepokojach.Panie Boże! Dziękuję, że w swej wielkiej mądrości i miłości do nas ludzi, pozwoliłeś nam czerpać wzór ze świętych i błogosławionych naszego Kościoła. Dziękuję, że zawsze możemy się do nich zwrócić z prośbą o opiekę i pomoc. Dziękuję Ci za życie św. Ojca Pio, którego tak bardzo pragnę prosić dziś o wstawiennictwo.
Święty Ojcze Pio, Ty tak wiele przecierpiałeś w swoim życiu, Ty tak dobrze wiesz, czym jest ból, ten fizyczny i psychiczny. Ty musiałeś stoczyć tyle walk ze Złem i zawsze wychodziłeś z nim zwycięsko. 
Proszę, bądź moim opiekunem, czuwaj przy mnie i módl się, by dobry Pan Bóg obdarzył mnie swymi łaskami. Błagam, pomóż mi dzielnie znosić całe cierpienie w moim życiu, pomóż mi się nie poddawać, mężnie stawiać czoła Złemu. Naucz mnie, jak odróżniać dobro od zła, podpowiadaj, jak mądrze podejmować decyzje, wybierać to, co nie zagraża mojej duszy.
Naucz mnie uświęcać się w cierpieniu, nie popadać w zwątpienie, cały czas wierzyć, ze mój los może się odmienić. Wierzę, że Ty czyniłeś tak wiele dobra, że Ty orędujesz za chorymi, zagubionymi, cierpiącymi. Wejrzyj na moje utrapienie, pomóż mi znaleźć wyjście z tej sytuacji, pomóż znaleźć w sobie odwagę i chęć do działania. Odmień moje serce, obieram sobie Ciebie za wzór. 
Proszę, czuwaj nade mną i nad innymi cierpiącymi. Pozwól, by ten ból jeszcze bardziej zbliżył nas do Pana Boga.  Amen.