Modlitwa o szczęśliwy poród dla synowej lub córki do Matki Bożej

 

Modlitwa o szczęśliwy poród dla synowej lub córki do Matki Bożej
Modlitwa o szczęśliwy poród dla synowej lub córki do Matki Bożej

MODLITWA O SZCZĘŚLIWY PORÓD DLA SYNOWEJ LUB CÓRKI DO MATKI BOŻEJ. Modlitwa o szczęśliwe rozwiązanie


Modlitwa o szczęśliwy poród dla synowej (lub modlitwa o szczęśliwy poród dla córki) to piękna, pomocna modlitwa dla matek i teściowych, spodziewających się wnuków. Modlitwa o szczęśliwe rozwiązanie to modlitwa za poczęte dziecko i kobietę w ciąży - oddaje ich w opiekę Najlepszej Matce, Maryi.


Panie Boże, dziękuję Ci za cudowny dar macierzyństwa. Dziękuję, że pozwoliłeś nam być narzędziami do stworzenia nowego życia, za to, że możemy budować rodzinę i doświadczać dzięki niej największego szczęścia. Dziękuję Ci za moje dzieci, za to, że pod sercem mojej córki żyje mój wnuk lub wnuczka. Tak bardzo dziękuję Ci za to maleństwo, które już teraz tak bardzo kocham. Proszę Panie, błogosław mojej córce za pośrednictwem Najświętszej Maryi Panny.
Matko Boża, Najlepsza Matko! Przez wzgląd na dziewięć miesięcy, kiedy nosiłaś naszego Pana, Jezusa Chrystusa pod sercem, przez wzgląd na trudy Jego narodzenia w Betlejem, przez cudowne chwile dzieciństwa Naszego Pana, a w końcu przez wzgląd na Jego śmierć na krzyżu, błagam chroń moją córkę i dziecko, które rozwija się w jej łonie. Powierzam Ci ich życie - proszę, obdarz to dzieciątko jak najlepszym zdrowiem, daj, by jak najlepiej się rozwijało, proszę, by przyszło na świat bez komplikacji i przez cały czas czuło naszą wielką miłość. Oddal od niego wszelkie zagrożenia.
 Błagam, nie pozwól mojej córce cierpieć. Daj, by jej dziecko narodziło się w atmosferze spokoju, by szybko doszła do siebie po trudach ciąży i rozwiązania. Proszę, dodaj jej siły i odwagi w najtrudniejszych momentach porodu. Daj, by byli przy niej mądrzy i doświadczeni lekarze i położne, by zapewniono jej najlepszą opiekę medyczną. Proszę, pozwól mojej córce być jak najlepszą matką, aby mogła wychować swoje dziecko zgodnie z nauką Ewangelii.
Matko Boska, ofiaruję Ci dziś wszystkie moje matczyne troski i zmartwienia, moje życzenia względem naszej rodziny, wszelkie myśli, które mnie nachodzą w związku ze stanem błogosławionym mojej córki. Uświęć nasze oczekiwanie. Amen