Modlitwa za teściową za wstawiennictwem bł Marianny Biernackiej

 

Modlitwa za teściową za wstawiennictwem bł Marianny Biernackiej
Modlitwa za teściową za wstawiennictwem bł Marianny Biernackiej

MODLITWA ZA TEŚCIOWĄ ZA WSTAWIENNICTWEM BŁ. MARIANNY BIERNACKIEJ. Modlitwa synowej


Modlitwa za teściową za wstawiennictwem błogosławionej Marianny Biernackiej to codzienna modlitwa synowej  przeznaczona do prywatnego odmawiania.Panie Boże! Dziękuję Ci za powołanie do małżeństwa. Dziękuję Ci za mojego męża, za to, że mogłam go odnaleźć, zbudować z nim rodzinę i dzielić życie. Dziękuję Ci za matkę mojego męża, za to, że wychowała go na dobrego człowieka, za to, że sprawiła, że jest takim mężczyzną, który mi daje mi szczęście. 
Dobry Boże, proszę, błogosław  mojej teściowej za pośrednictwem najlepszej patronki teściowych - błogosławionej Marianny Biernackiej. Proszę, obdarz moją teściową jak najlepszym zdrowiem, nie pozwól, by kiedykolwiek spotkało ją coś złego, oddal od niej wszelkie smutki i nieszczęścia. Daj jej siły i energię do tego, by zawsze była dla nas wsparciem, by była naszą wspólną mamą, na którą zawsze będziemy mogli liczyć, by była jak najlepszą babcią dla naszych dzieci.
Proszę Panie, nie pozwól, by w naszej rodzinie pojawiły się konflikty i nieporozumienia. Nie pozwól, by kiedykolwiek coś nam poróżniło. Pozwól, byśmy wszyscy potrafili zawsze dążyć do zgody i zawsze byli gotowi do wybaczenia, tak, by nasze dzieci wychowywały się w rodzinie pełnej miłości i prawdziwie chrześcijańskiego ducha. 
Błogosławiona Marianno, proszę, módl się w Niebie za moją teściową. Ty przeżyłaś tak wielką tragedię, Ty znalazłaś w sobie tyle odwagi i tyle wiary. Proszę, wstawiaj się za moją teściową, obdarzaj ją siłą i męstwem, by nigdy nie poddawała się zwątpieniom, by zawsze podnosiła się z upadków, by była dla nas wzorem prawdziwej chrześcijańskiej wiary, by nigdy nie oddaliła się od Pana Boga. Proszę, czuwaj przy mojej teściowej, czuwaj przy naszym małżeństwie i naszych dzieciach. Amen