Modlitwa do Archanioła Gabriela o radość

 

Modlitwa do Archanioła Gabriela o radość
Modlitwa do Archanioła Gabriela o radość

MODLITWA DO ARCHANIOŁA GABRIELA O RADOŚĆ. Modlitwa do anioła o pomoc


MODLITWA DO ARCHANIOŁA GABRIELA O RADOŚĆ to pomocna, codzienna modlitwa do anioła o pomoc, przeznaczona do prywatnego odmawiania, zwłaszcza w trudnej sytuacji lub stresie.

Panie Boże, w Trójcy Jedyny! Przychodzę dziś do Ciebie przygnieciona smutkiem Tobie wiadomym. Ty wiesz, jak trudno zobaczyć mi wyjście z trudnej sytuacji, jak codziennie walczę i jak wielki ból przeżywam. Błagam, pozwól, by dobry Archanioł Gabriel, zwiastun Dobrej Nowiny, mógł przyjść mi z pomocą i ulżyć  mi w utrapieniu.
Święty Gabrielu Archaniele, Ty, który objawiłeś Najświętszej Maryi Pannie Dobrą Nowinę i Ty, który zwiastowałeś Zachariaszowi narodzenie świętego Jana! Dziękuję, że jesteś kolejnym dowodem na wielką miłość Pana Boga do każdego z nas, wielkim dowodem na to, że Pan jest zawsze w życiu każdego człowieka. 
Święty Archaniele, bądź również dla mnie zwiastunem szczęścia, pozwól mi je odnaleźć. Pomóż mi odnowić swoje życie, naucz na nowo się uśmiechać, naucz się cieszyć, naucz jak znaleźć prawdziwie chrześcijańską radość. Pomóż mi pielęgnować w sobie wdzięczność za wszystko, co otrzymałam od Pana. Nie pozwól, bym upatrywała szczęścia w tym co światowe, bym goniła za tym co ważne w oczach współczesnego świata. Pomóż, bym zawsze szukała radości w rzeczach naprawdę ważnych, dobrych, pięknych i mądrych; bym codziennie umiała dziękować. Panu za to co wokół mnie: za piękno przyrody, kochających bliskich, za moje zdrowie i życie, każdy mój oddech.
Napełnij moje serce wiarą, nadzieją i miłością, pozwól mi zaufać w Boski plan, uwierzyć, że moje życie na nowo się ułoży. Pomóż rozwiązać wszystkie węzły w moim życiu. Bądź mym doradcą, napełniaj mój umysł jak najlepszymi myślami i pragnieniami, bym zawsze pamiętała o chrześcijańskich wartościach. Bądź moim drogowskazem, nie pozwól, bym uwikłała się w Zło, pamiętając, ze tylko Pan jest źródłem Piękna, Mądrości i Dobra; że tylko trwając w Nim, odnajdę szczęście.
Wszyscy Archaniołowie i Aniołowie Pańscy, błagam Was o opiekę, módlcie się za mną i codziennie zbliżajcie do Pana Boga. Amen