Modlitwa do Archanioła Rafała

 

Modlitwa do Archanioła Rafała
Modlitwa do Archanioła Rafała

MODLITWA DO ARCHANIOŁA RAFAŁA. Modlitwa do Archanioła Rafaela o pomoc. Modlitwa do anioła


MODLITWA DO ARCHANIOŁA RAFAŁA to pomocna, codzienna modlitwa do anioła o pomoc, przeznaczona do prywatnego odmawiania, zwłaszcza w trudnej sytuacji lub stresie.

Panie Boże, mój Stwórco! Przychodzę dziś do Ciebie w wielkim smutku. Ty tak dobrze wiesz, co ciąży mi na sercu. Błagam, pozwól, by dobry Archanioł Rafał, który nieustannie chwali Cię w Niebie z innymi aniołami, mógł przyjść mi z pomocą i ulżyć  mi w utrapieniu.
Święty Rafale Archaniele, patronie pielgrzymów i podróżujących! Ty przeprowadziłeś biblijnego Tobiasza do celu jego podróży, chroniłeś przed siłami zła, uzdrowiłeś jego chorego ojca. Ty tak dobrze rozumiesz, nas ludzi, tak bardzo pogubionych w świecie, tak bardzo pogubionych w życiu. Proszę ulituj się nade mną i pomóż mi bezpiecznie przebyć ten trudny etap mojej ziemskiej podróży, bądź moim towarzyszem, czuwaj, chroń przed uwikłaniem się w większe problemy. Pomóż bezpiecznie odnaleźć drogę do spokoju duszy, do zakończenia smutku i odnowienia swojego serca.
Święty Rafale Archaniele, patronie chorych! Proszę, uzdrów tę chorą sytuację w moim życiu, Ty wiesz, że tak bardzo potrzebuję uzdrowienia. Pomóż mi wyleczyć się ze wszystkiego, co złe w moim życiu, pomóż mi na nowo odnaleźć pokój serca, pomóż mi na nowo odnaleźć szczęście. Spraw, by wszystko co złe, nie miało do mnie dostępu. Proszę, tak bardzo potrzebuję Twojej ochrony, tak bardzo potrzebuję Twojej siły, tak bardzo na Ciebie liczę.
Święty Rafale Archaniele, pamiętam i wierzę Twoje słowa o tym, że jesteś jednym z siedmiu aniołów, którzy stoją w pogotowiu i wchodzą przed majestat Pański. Wierzę w Twoją moc, wierzę, że możesz mi pomóc. Proszę, ulituj się nade mną i bądź mi przewodnikiem. Amen