Modlitwa do Ducha Świętego o wyproszenie łask

 

Modlitwa do Ducha Świętego o wyproszenie łask
Modlitwa do Ducha Świętego o wyproszenie łask

MODLITWA DO DUCHA ŚWIĘTEGO O WYPROSZENIE ŁASK. Modlitwa do Ducha Świętego o pomoc


Modlitwa do Ducha Świętego o wyproszenie łask może być traktowana jako modlitwa o uzdrowienie, o pomoc w pracy, w modlitwie, w egzaminie i w każdej innej, ciężkiej, życiowej sytuacji. Modlitwa do Ducha Świętego o pomoc w trudnej sprawie może być odmawiana zawsze wtedy, gdy najbardziej potrzebujemy duchowego wsparcia i ukojenia.

Panie Boże, w Trójcy Jedyny! Ty wiesz, jak bardzo potrzebuję teraz pomocy z Nieba, jak bardzo mi ciężko. Błagam, ześlij na mnie Ducha Świętego, daj by mógł się stać moim pocieszycielem w zmartwieniu.
Duchu Święty, przyjdź i napełnij mnie odwagą, pomóż mi powstawać z upadków, nie bać się życia, nie bać się zmiany i co najważniejsze, nie bać się całkowicie zaufać Panu Bogu.
Duchu Święty przyjdź i oświeć mój umysł, bym potrafiła poszukać odpowiedzi na swoje pytania, bym znalazła wyjście z trudnej sytuacji, bym nie pogubiła się w złych myślach, bym poczuła, że wciąż mam kontrolę nad swoim życiem.
Duchu Święty przyjdź i pomóż rozwiązać wszystkie węzły zła, wszystkie węzły smutku i cierpienia, które tak dobrze zadomowiły się w moim życiu. Pomóż poskładać to, czego ja sama nie jestem w stanie naprawić.
Duchu Święty przyjdź i napełnij mnie wiarą, nadzieją i miłością. Pomóż mi nie stracić wiary, nie oddalić się od Pana Boga w obliczu wszystkich trosk, które tak mi ciążą. Pozwól mi znów mieć nadzieję na lepsze życie, wierzyć, że mój los może się odmienić, że znów mogę być szczęśliwa. Daj, bym znów poczuła wielką miłość Pana Boga.
Duchu Święty, bądź moim wspomożycielem, kieruj mną, rozjaśniaj myśli, pozwól działać i żyć jak najlepiej. Amen.