Modlitwa do św Faustyny o wyproszenie łask

 

Modlitwa do św Faustyny o wyproszenie łask
Modlitwa do św Faustyny o wyproszenie łask

MODLITWA DO ŚW. FAUSTYNY O WYPROSZENIE ŁASK. Modlitwa za wstawiennictwem św. Faustyny Kowalskiej


MODLITWA DO ŚW. FAUSTYNY O WYPROSZENIE ŁASK (modlitwa za wstawiennictwem św. Faustyny Kowalskiej) to pomocna modlitwa przeznaczona do prywatnego odmawiania, może być traktowana jako modlitwa o wybaczenie za grzechy.

Panie Boże! Dziękuje Ci za wszystkich błogosławionych i świętych naszego Kościoła, za to, że są dla nas inspiracją, nadzieją, najlepszymi orędownikami. Tak bardzo dziękuję Ci za życie Świętej Siostry Faustyny Kowalskiej, która oddała Tobie całą siebie. Dziękuję, że dzięki Twojej łasce, mogłam poznać to, kim była, mogłam uwierzyć i bardziej zbliżyć się do Ciebie. Pozwól mi prosić dziś tę wyjątkową polską świętą o wstawiennictwo.
Święta Siostro Faustyno, Głosicielko Kultu Bożego Miłosierdzia! Ty byłaś zawsze najbliżej Pana Jezusa, Ty całą sobą próbowałaś zgłębić jego życie i śmierć na krzyżu, Ty poświęciłeś wierze całą siebie. Proszę, pomóż mi z Nieba i uproś dla mnie Boże Miłosierdzie. Pomóż, bym potrafiła zrozumieć swoje grzechy, uwolnić się od nich, stać się lepszym człowiekiem.
Święta Siostro Faustyno! Ty przekazywałaś wszystkie słowa Pana Jezusa: o niezgłębionym miłosierdziu dla grzeszników, o konieczności zaufania Sercu Jezusowemu, o nadziei dla wszystkich nas, którzy tak bardzo grzeszymy. Ty pokazałaś nam Pana w całym Jego Pięknie, na nowo odsłoniłaś Dobro płynące z Ewangelii. Proszę, wlej we mnie prawdziwą wiarę, daj bym potrafiła całkowicie oddać się Panu Jezusowi w opiekę, bym zaufała Bogu w Jego plan dla mnie. Proszę, pomóż mi wyrzucić z mojego życia całe zło, w które jestem uwikłana, pomóż znaleźć odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Pomóż mi zmienić swoje życie na lepsze.
Święta Siostro Faustyno, proszę módl się za mnie i za całym światem, wszystkimi grzesznikami. Pomóż, by Dobry Pan Bóg ulitował się nad nami wszystkimi, by wybaczył wszystkie rany, jakie codziennie mu zadajemy. Spraw, byśmy wszyscy potrafili oddać się Jego panowaniu i zaufali Jego Miłosierdziu. Amen.