Modlitwa do św Judy Tadeusza w sprawach beznadziejnych

 

Modlitwa do św Judy Tadeusza w sprawach beznadziejnych
Modlitwa do św Judy Tadeusza w sprawach beznadziejnych

MODLITWA DO ŚW. JUDY TADEUSZA W SPRAWACH BEZNADZIEJNYCH. Modlitwa do św. Judy o opiekę


MODLITWA DO ŚW. JUDY TADEUSZA W SPRAWACH BEZNADZIEJNYCH to pomocna modlitwa za wstawiennictwem świętego Tadeusza Judy apostoła. Modlitwa do św. Judy o opiekę napełnia nadzieją, nie pozwala popadać w zwątpienie.

Panie Boże! Dziękuję Ci za życie naszego Pana Jezusa Chrystusa, dziękuję Ci za cały ten czas, który spędził tu na ziemi. Dziękuję za powołanie apostołów, dzięki którym istnieje chrześcijaństwo, dzięki którym istnieje nasz Kościół.
Panie, proszę Cię dziś za wstawiennictwem świętego Judy Tadeusza - uwolnij mnie od wszystkiego co ciąży mi na sercu.
Święty Tadeuszu, patronie trudnych spraw. Proszę, wejrzyj na moje cierpienie, na mój ból, na mój smutek. Ulituj się nade mną, bo czuję, że sama nie dam sobie rady, sama nie znajdę wyjścia z kłopotów. 
Święty Tadeuszu, Ty zostałeś powołany przez naszego Pana wśród  dwunastu apostołów. Ty zostałeś wybrany do wielkiej misji. Ty byłeś tak blisko Pana Jezusa, podążałeś w ślad za nim, widziałeś jak ,,moc wychodziła od Niego i uzdrawiała wszystkich” (Łk 6, 19), jak „niewidomi wzrok odzyskują, chromi chodzą, trędowaci zostają oczyszczeni, głusi słyszą, umarli zmartwychwstają, ubogim głosi się Ewangelię” (Mt 11, 5). 
Ty byłeś naocznym świadkiem Jego nauczania, cudów, uzdrowień i prawdziwej wiary, która rodziła się wszędzie tam, gdzie przebywaliście. Proszę, pomóż mi podążać Waszym śladem. Utwierdź mnie w mojej wierze, bym z powodu moich trosk nie popadła w zwątpienie. Pomóż mi uwolnić się od tego ciężaru, od tego krzyża, który dźwigam codziennie. Pomóż mi się nie załamywać, czerpać przykład z cierpiącego Pana Jezusa i męczenników apostołów. Pomóż powstawać z upadków. Dodaj mi odwagi do walki, do zmiany swojego życia, szukania odpowiedzi, które mogą być dla mnie ratunkiem. 
Błagam, Drogi Święty, bądź moim opiekunem. Tak bardzo wierzę w Twoje wstawiennictwo, w moc Twojej modlitwy, moc Twojego działania. Czuwaj przy mnie i nie pozwól, by stała mi się krzywda. Amen.