Modlitwa do św Szarbela o cud

 

Modlitwa do św Szarbela o cud
Modlitwa do św Szarbela o cud

MODLITWA DO ŚW. SZARBELA O CUD. Modlitwa do św. Charbela o cud (np. uzdrowienie)


MODLITWA DO ŚW. SZARBELA O CUD to pomocna modlitwa codzienna przeznaczona do prywatnego odmawiania. Może być traktowana jako modlitwa w stresie, modlitwa w strachu lub ogólnie modlitwa w trudnej sytuacji, w które prosimy o wstawiennictwo wyjątkowego świętego.

Panie Boże! Dziękuje Ci za wszystkich świętych naszego Kościoła, za to, że są dla nas inspiracją, nadzieją, najlepszymi orędownikami. Tak bardzo dziękuję Ci za życie Świętego Szarbela, który oddał Tobie całego siebie. Dziękuję, że dzięki Twojej łasce, mogłam poznać to, kim był, mogłam uwierzyć i bardziej zbliżyć się do Ciebie. Pozwól mi prosić tego wyjątkowego Świętego o wstawiennictwo, pozwól by modlił się za mnie i pomógł mi w tym, czego ja nie potrafię zrozumieć.
Święty Szarbelu, niezwykły, upojony Bogiem Święty! Ty całe swoje życie ofiarowałeś Bogu, wszystko co robiłeś, wszystko co myślałeś i wszystko co mówiłeś - wszystko to było odbiciem Twojej wiary i bezgranicznego oddania się Panu. Wierzę, że zawsze byłeś jak najbliżej Boga, wierzę i wiem, że właśnie  Ty możesz mi pomóc. 
Dobry Święty, błagam Cię o opiekę, proszę, módl się za mnie, by w moim życiu przestało gościć cierpienie. Tak bardzo mi ciężko. Wierzę, że Ty wysłuchujesz chorych, cierpiących, zasmuconych. Wierzę w Twoje miłosierdzie i to, ze pomagasz nam z Nieba. Błagam, wejrzyj na mój ból, napraw tę trudną sytuację, w jakiej się znalazłam, pomóż znaleźć wyjście z moich problemów. Pomóż uwolnić się od całego zła - Ty sprzeciwiałeś się mu przez wszystkie dni swego życia. Proszę, naucz mnie pokornie znosić cały ból, naucz bezgranicznego zaufania Bogu, akceptowania Jego planu dla mnie. 
Błagam, rozwiąż wszystkie węzły, których ja nie umiem rozplątać. Zanoś swoje modlitwy przed oblicze Naszego Pana. Tak bardzo pragnę czerpać natchnienie z Twojej postawy, napełnij mnie swoją siłą. Amen.