Modlitwa do Wszystkich Świętych o pomoc

 

Modlitwa do Wszystkich Świętych o pomoc
Modlitwa do Wszystkich Świętych o pomoc

MODLITWA DO WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH O POMOC. Modlitwa o pomoc w trudnej sytuacji


MODLITWA DO WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH O POMOC, czyli codzienna modlitwa o pomoc w trudnej sytuacji, to pomocna modlitwa w stresie, strachu lub stanach lękowych - przeznaczona do odmawiania zawsze wtedy, gdy po ludzku brakuje już sił.

Dobry Boże! Przychodzę dziś do Ciebie z wielkim zmartwieniem Tobie wiadomym. Wiesz, jak bardzo przygniata mnie moje cierpienie, wiesz jak bardzo nie mam już sił. Dziś proszę Wszystkich Świętych Naszego Kościoła o wstawiennictwo, powierzając się im w opiekę i błagając ich o modlitwę.
Święta Maryjo, Święta Boża Rodzicielko, spójrz na mnie z matczyną miłością, przytul do swojego serca i daj mi pocieszenie w zmartwieniu.
Święci Michale, Gabrielu i Rafale, dodawajcie mi siły do walki, by nigdy nie zabrakło mi wiary, bym nigdy nie zwątpiła w Dobroć i Opiekę Pana Boga, pod wpływem bólu, który teraz przeżywam.
Wszyscy Święci Aniołowie, czuwajcie nade mną i módlcie się, by ta trudna sprawa w moim życiu została wkrótce rozwiązana. 
Wszyscy Patriarchowie i Prorocy, błagam, módlcie się za mnie, módlcie się o mądrość dla mnie, bym potrafiła znaleźć wyjście z sytuacji, która po ludzku zdaje się być dla mnie za trudna. Dodawajcie mi odwagi, rozjaśniajcie umysł, bym potrafiła odmienić swoje życie, bym umiała stać się nowym, lepszym człowiekiem.
Wszyscy Apostołowie i Uczniowie Naszego Pana Jezusa Chrystusa, módlcie się za mnie i pomóżcie mi zachować czystość serca. Nie pozwólcie, bym w obliczu własnych problemów, zapomniała o moich bliźnich, również potrzebujących pomocy.
Wszyscy Święci Męczennicy, błagam, módlcie się za mnie i dodawajcie mi odwagi, pomóżcie mi codziennie uświęcać się w moim cierpieniu, pomóżcie, by było ono dla mnie najcenniejsza nauką i wydało owoce na chwałę Pana.
Wszyscy Święci Biskupi Kościoła, Kapłani i Zakonnicy, módlcie się za mnie, dodajcie mi pokory i cierpliwości, bym godnie znosiła to, co mnie spotkało.
Wszyscy Święci Świeccy, módlcie się za mnie i nauczcie mnie, jak mam się nie poddać, jak czerpać natchnienie z Ewangelii i żyć nią na co dzień.
Panie Jezu Chryste, przez wzgląd na Twoje cierpienie na krzyżu, ulituj się nade mną i wszystkimi cierpiącymi na tej Ziemi.
Panie Boże, w Trójcy Jedyny, obdarz mnie swoim miłosierdziem. Amen.