Modlitwa do św Marty w sprawach trudnych problemach

 

Modlitwa do św Marty w sprawach trudnych problemach
Modlitwa do św Marty w sprawach trudnych problemach

MODLITWA DO ŚW. MARTY W SPRAWACH TRUDNYCH, PROBLEMACH. Modlitwa do świętej Marty z Betanii


MODLITWA DO ŚW. MARTY W SPRAWACH TRUDNYCH, PROBLEMACH to pomocna modlitwa przeznaczona do prywatnego odmawiania za wstawiennictwem świętej Marty z Betanii.

Panie Boże! Dziękuję Ci za łaskę wiary, dziękuję, że w swej dobroci objawiłeś mi piękno chrześcijaństwa i Prawdę płynącą z Ewangelii. Dziękuję Ci za życie świętej Marty z Betanii, którą tak bardzo pragnę prosić dziś o wstawiennictwo.
Święta Marto, przyjaciółko Naszego Pana Jezusa Chrystusa! Ty dbałaś o wiele spraw, Ty dbałaś o to, by nasz Pan  czuł się u Ciebie jak w domu - byłaś tak blisko Niego, zawsze byłaś gotowa mu służyć i tak pięknie wyznałaś swą wiarę wtedy, gdy po ludzku mogło zabraknąć ci sił. Ty zawsze byłaś gotowa do pomocy, dziś to ja proszę Cię o pomoc.
Proszę święta Marto! Módl się za mną z Nieba. Dodawaj mi siły i energii do tego, bym wszystkie moje życiowe sprawy, wszystkie moje problemy, mogła zawierzać Panu Jezusowi. Proszę, dodawaj mi wiary w tym trudnym czasie, który teraz przeżywam. Ty sama wiesz co to ból, wiesz co to smutek i łzy. Błagam, pociesz mnie w mym utrapieniu, tak jak Ty doznałaś pocieszenia przez wskrzeszenie Twego brata, Łazarza. Módl się za mną, bym i ja mogła powstać z martwych, powstać z tego upadku, z którego nie mogę się podnieść. Proszę, pomóż mi wierzyć tak jak Ty, mimo przeciwności, mimo strachu i mimo bólu. Nie pozwól, bym kiedykolwiek zwątpiła i straciła nadzieję.
Święta Marto! Proszę, czuwaj przy mnie i przy wszystkich tych, którzy przeżywają teraz trudne chwile, których życie zdominowane jest przez problemy. Bądź przy nas, bądź nam drogowskazem. Amen.