Modlitwa w niepokoju strachu i niebezpieczeństwie

 

Modlitwa w niepokoju strachu i niebezpieczeństwie
Modlitwa w niepokoju strachu i niebezpieczeństwie

MODLITWA W NIEPOKOJU, STRACHU I NIEBEZPIECZEŃSTWIE. Modlitwa w stresie i lęku


MODLITWA W NIEPOKOJU, STRACHU I NIEBEZPIECZEŃSTWIE, czyli modlitwa w stresie i lęku to pomocna modlitwa codzienna przeznaczona do prywatnego odmawiania w trudnej sytuacji.

Panie Boże, Mój Ojcze! Przychodzę dziś do Ciebie w wielkim utrapieniu. Ty dobrze znasz moją życiową sytuację, dobrze wiesz, że moje życie zostało zdominowane przez strach i niepokój. Ty widzisz, jak drży moje serce, jak bardzo boję się, ze grozi mi niebezpieczeństwo.
Panie, tak bardzo potrzebuję teraz Twojej opieki, Twojej ochrony. Dochodzę do kresu swoich sił i brak mi pomysłów, jak uzdrowić sytuację, w której się znalazłam. Przepraszam, jeśli to co się stało, wynika z mojej winy. Przepraszam, że nie zawsze zdaję sobie sprawę z konsekwencji własnych czynów. Wybacz, że nie zawsze podejmuję dobre i mądre decyzje. Tak bardzo jesteś mi potrzebny. Proszę, wyprowadź mnie z tej matni, kieruj mną, oddaję się cała Tobie.
Panie Boże, wiem, że tylko z Twoją pomocą będę w stanie przetrwać ten trudny czas. Dziękuję Ci, ze zawsze jesteś przy mnie i przepraszam, ze przez mój stres nie zawsze jestem w stanie okazać Ci wdzięczność. Nasz Pan, Jezus Chrystus ujarzmił burzę na jeziorze wtedy, gdy apostołowie bali się jej najbardziej. Dziś ja wyrzekam się swojej małej wiary i zamieniam ją w wielką, ufam Ci całkowicie. Z całego serca wierzę, że ujarzmisz burzę w moim życiu. Wiem, że nie powinnam się bać, bo to wszystko dzieje się zgodnie z Twoim planem dla mnie.
Ojcze, błogosław mi na całej mojej życiowej drodze. Nieustannie napełniaj mnie wiarą, zaufaniem, odwagą i miłością. Pomóż mi kroczyć dzielnie przez życie i nie poddawać się mimo upadków. Trzymaj mnie w swoich dobrych dłoniach. Amen