Modlitwa o uwolnienie z nałogu za kogoś

 

Modlitwa o uwolnienie z nałogu za kogoś
Modlitwa o uwolnienie z nałogu za kogoś

Modlitwa o uwolnienie z nałogu za kogoś to piękna, wspierająca modlitwa za alkoholika (syna, męża lub inne bliskie osoby). Modlitwa za uzdrowienie z nałogu wesprze Cię w walce o zdrowie członka rodziny.

Modlitwa o uwolnienie z nałogu za kogoś

Panie Boże, dziś stoję przed Tobą przygnieciona wielkim krzyżem, którym jest dla mnie alkoholizm bliskiej mi osoby. Ty wiesz o kim teraz myślę, tak dobrze znasz mój smutek i okoliczności tej sytuacji.

Panie, wiesz, ze codziennie pęka mi serce patrząc jak bliska memu sercu osoba niszczy swe zdrowie i życie. Tak bardzo chciałabym, by tek ktoś był zdrowy i szczęśliwy, życzę mu wszystkiego co dobre.

Niepokalana Dziewico, Najlepsza Matko, czuwaj przy tej osobie w nałogu, jak do końca czuwałaś przy Swoim Synu. Otaczaj bliskiego mi człowieka macierzyńską opieką i troską, bo ja nie zawsze mogę mu pomóc tak, jak bym chciała. Przez wzgląd na miłość do Twojego Umiłowanego Syna, przez wzgląd na Twe cierpienia i łzy wylane pod krzyżem, ulituj się nad moim bliskim. Daj mu wyjść z tej strasznej choroby, pomóż znaleźć siły i męstwo do tego, by skończyć z nałogiem. Nie pozwól, by używki zniszczyły jego zdrowie i życie. 

Duchu Święty, przyjdź i odnów życie tego, który najbardziej tego potrzebuje. Obdarz go jasnością umysłu, by potrafił odróżnić dobro od zła, obmyj go z wszystkich grzechów i odmień jego serce. 

Panie Boże, nie pozwól, by mój ten człowiek oddalił się od Ciebie. Wybacz wszystkie grzechy, które popełnił pod wpływem alkoholu, wszystkie krzywdy, które wyrządził innym. Ty wiesz, że jego serce jest pełne dobra - pozwól mu sobie o tym przypomnieć. Nasz Pan, Jezus Chrystus, powiedział:,, Proście, a będzie wam dane, szukajcie, a znajdziecie, pukajcie, a będzie wam otworzone". Proszę, podtrzymuj w naszej rodzinie ducha wiary, daj by odzyskane zdrowie osoby w nałogu mogło przysłużyć się Twojej chwale. Amen.