Modlitwa o dziecko dla córki


Modlitwa o dziecko dla córki
Modlitwa o dziecko dla córki


Modlitwa o dziecko dla córki to piękna, skuteczna modlitwa o zajście w ciążę. Odmawiana codziennie, modlitwa o poczęcie dziecka napełni Wasze serca wiarą i nadzieją, przygotowując członków Waszej rodziny na wielki cud życia.


Modlitwa o dziecko dla córki:

Panie Boże, dawco życia! Dziękuję Ci za moją wspaniałą córkę, za wielki dar bycia Jej matką. Dziękuję Ci za dar powołania Jej  do małżeństwa, za to, ze pozwoliłeś Jej odnaleźć dobrego człowieka, z którym pragnie założyć rodzinę. Za pośrednictwem Matki Bożej, najlepszej Matki w Niebie, proszę Cię dziś o wielkie błogosławieństwo dla mojego dziecka. Proszę, jeśli jest to Twoją wolą, abyś pozwolił mojej córce i jej mężowi doświadczyć wielkiego cudu jakim jest przyjście na świat dziecka, abyś pozwolił im stworzyć rodzinę na wzór Świętej Rodziny z Nazaretu. 

Matko Boża, wstawiaj się za moją córką w Niebie, daj by dobry Bóg oddalił od Niej niepłodność i wszelkie przeszkody w poczęciu dziecka oraz by pozwolił cieszyć się owocem małżeńskiej miłości. Daj, by dzięki temu Jej  małżeństwo było jeszcze piękniejsze, aby mogła stworzyć rodzinę na chwałę Boga.

Maryjo, błagam, módl się za moją córką i moim zięciem. Napełnij Ich wiarą, nadzieją i miłością. Nie pozwól, by poddali się uczuciu niepewności i smutku. Uzdrów wszystkie części ich ciał, by obydwoje byli gotowi na przekazanie życia. Pomóż Im  wyzbyć się grzechów, aby byli gotowi do tego, by stać się odpowiedzialnymi i mądrymi rodzicami. Daj, by codziennie z ufnością zawierzali się Bogu i wierzyli w jego wielki plan dla Ich małżeństwa. 

Panie Boże, w intencji stanu błogosławionego mojej kochanej córki ofiaruję Ci wszystkie moje życiowe niedogodności. Wszystkie cierpienia i trudy postanawiam przeżywać z pokorą, błagając, byś obdarował moje dziecko prawdziwym szczęściem. Zrobię wszystko, czego ode mnie zażądasz, wierząc, że pomożesz naszej rodzinie. Amen.