Modlitwa o dziecko w łonie matki


Modlitwa o dziecko w łonie matki
Modlitwa o dziecko w łonie matki


Modlitwa o dziecko w łonie matki to piękna modlitwa w ciąży lub modlitwa za córkę/ synową/ przyjaciółkę spodziewającą się dziecka. Modlitwa za dziecko poczęte pomoże Ci z Panem Bogiem przeżyć ten wyjątkowy czas oczekiwania. 

Modlitwa o dziecko w łonie matki

Panie Boże, Dawco życia, Najwspanialszy Stwórco! Uwielbiam Cię za to, że pozwoliłeś nam ludziom być rodzicami i dziadkami, doświadczać cudu, jakim jest pojawiające się na świecie dziecko. Tak bardzo dziękuję za maleńkie życie, które rozwija się teraz pod sercem swej matki - Ty wiesz o kim teraz myślę, to najpiękniejszy owoc miłości, jakim mogłeś obdarować jego najbliższych.

Najlepszy Ojcze, wiem, że wszystko możesz, że trzymasz każde życie  w swoich dobrych dłoniach. Ja nie wiem jeszcze, jak wygląda to dziecko, jakie będzie, ale Ty znasz je dobrze od wieków. Ja nie słyszę bicia jego serca, ale Ty słyszysz je bez przeszkód. Powierzam Ci dziś to nienarodzone dzieciątko - proszę, obdarz je jak najlepszym zdrowiem, daj by jak najlepiej się rozwijało. Proszę, by przyszło na świat bez komplikacji i przez cały czas czuło wielką miłość swych rodziców i całej rodziny. Oddal od niego wszelkie zagrożenia.

Boże, ofiaruję Ci dziś wszystkie moje troski i zmartwienia, moje życiowe niedogodności i trudy w intencji tego maleństwa. Błagam, niech Dobre Anioły czuwają nad nim każdego dnia, niech otaczają go swą opieką. Uświęć nasze oczekiwanie na ten wielki cud. Amen