Modlitwa o pracę dla córki lub syna


Modlitwa o pracę dla córki lub syna
Modlitwa o pracę dla córki lub syna

Modlitwa o pracę dla córki lub syna to piękna modlitwa za dorosłe dziecko szukające pracy. Jeśli zastanawiasz się jak prosić Boga o dobrą pracę dla dziecka i jak modlić się o pracę, odmawiaj tę modlitwę jak najczęściej, by wspierać córkę lub syna w dorosłym życiu. 

Modlitwa o pracę dla córki lub syna:

Panie Boże! Klękam dziś przed Tobą przynosząc Ci wszystkie moje matczyne radości i smutki. Uwielbiam Cię za wszystkie błogosławieństwa, jakimi mnie obdarzyłeś od czasu narodzin mojego dorosłego już dziecka. Z całego serca dziękuję Ci za cudowny dar macierzyństwa, za wszystko czego mogłam się dzięki niemu nauczyć. Ty wiesz, że to źródło mojego szczęścia.

Panie, Ty tak dobrze znasz moje dziecko, jego najskrytsze marzenia i plany. Lepiej ode mnie znasz jego życiowe cele i ambicje. Ty najlepiej znasz jego serce, słyszysz każdą jego myśl, każde wypowiedziane słowo. Ty wiesz, że szuka teraz pracy, miejsca, w którym będzie mógł wykazać się swymi zdolnościami i otrzymać za nie godziwe wynagrodzenie. Proszę Cię o pomoc.

Proszę, obdarz moje dziecko determinacją w dążeniu do celu, jasnością umysłu, by potrafił znaleźć najlepszą posadę dla siebie. Błagam, niech Duch Święty obdarzy moje dziecko mnie mądrością, lojalnością i niezachwianą uczciwością, by mogło jak najlepiej wywiązywać się ze swych obowiązków. Błagam, postaw na drodze mego dziecka ludzi, którzy rozpoznają w nim dobrego pracownika, którzy będą potrafili docenić jego starania. Proszę, Panie, pospiesz mojemu dziecku na ratunek.

 Błagam Panie, pozwól, by moje dziecko było szczęśliwe. Pomóż mu dogonić marzenia, pozwól mu żyć w spokoju, w zgodzie ze swoimi wartościami, ciesząc się każdym dniem, którym go obdarujesz. Pozwól, by moje dziecko osiągnęło wszystko to, o czym marzy, by dzięki temu zbliżyło się do Ciebie, by mogło dzięki temu być jeszcze lepszym człowiekiem.

W tej intencji ofiaruję Ci wszystko to co mam i wszystko kim jestem. Ofiaruję ci cały mój życiowy ból, wszystko, co złego przeżyłam w życiu. Czuwaj przy moim dziecku. Amen.