Modlitwa za chorego męża

 

modlitwa za chorego męża
Modlitwa za chorego męża


Modlitwa za chorego męża, czyli piękna modlitwa o uzdrowienie chorego, to wyjątkowy tekst idealny do odmawiania każdego dnia w intencji chorego członka rodziny

Jeśli zastanawiasz się jakie są skuteczne modlitwy o uzdrowienie, jak modlić się o zdrowie dla kogoś lub jak modlić się za swojego męża, praktykuj tę poniższą modlitwę w intencji chorego i ufaj Panu całym sercem. Niech Bóg Ojciec błogosław Waszej rodzinie.

 Modlitwa za chorego męża:

 Panie Boże! Z całego serca dziękuję Ci za to, że w swym Miłosierdziu wlałeś w moje serce miłość, pozwoliłeś mi spotkać mojego Męża i założyć z Nim rodzinę. Dziękuję Ci za sakrament małżeństwa i za wszystkie lata, które mogliśmy spędzić razem. Jestem Ci wdzięczna za wszystkie cudowne, pełne radości chwile, za wszystkie dni, gdy byliśmy szczęśliwi. 

Panie Boże Wszechmogący! Ty dobrze wiesz, z czym teraz się borykamy, jaka choroba zagościła w życiu mego Męża. Ty jeden wiesz, jak bardzo to przeżywam i co dzieje się w mojej głowie. Przychodzę dziś do Ciebie, by powierzyć Ci tego, którego kocham, by powierzyć Ci nas i nasza rodzinę.

Panie Boże!  Powierzam Ci dziś w opiekę mego Kochanego Męża. Błagam, błogosław jego chore ciało, przyjmij w swoje dobre dłonie jego skórę, krew, komórki, kości i wszystkie narządy. Wyciągnij swoja dobrą dłoń i błogosław jego zdrowiu. Uzdrów wszystko to, co nie działa tak, jak powinno. Błagam, uzdrów go z bólu, ulżyj w cierpieniu fizycznym i psychicznym. Wiem, że Ty jeden potrafisz to zrobić.

Ojcze, obiecuję, że postaram się z pokorą znosić wszelkie życiowe niedogodności, stres i zmęczenie. Przyrzekam mieć wtedy przed oczami obraz Chrystusa, tak bardzo cierpiącego na krzyżu za nasze grzechy. Przyjmij Panie cały mój przeżyty w życiu ból na ofiarę przebłagalną w intencji uzdrowienia mego Męża, w intencji naszego szczęścia. 

Panie, proszę, pozwól, by odzyskane zdrowie mojego Małżonka jeszcze bardziej zbliżyło nas do Ciebie, odmieniło nasze serca na lepsze.  Miej dla nas Miłosierdzie. Amen