Modlitwa za dzieci utracone (modlitwa po poronieniu)

Modlitwa za dzieci utracone (modlitwa po poronieniu)
Modlitwa za dzieci utracone (modlitwa po poronieniu)Modlitwa za dzieci utracone to piękna modlitwa po poronieniu, która ukoi ból po stracie dziecka nienarodzonego. Niech ta wyjątkowa modlitwa rodziców za zmarłe dziecko wleje w Wasze serca nadzieję i obdarzy Was pokojem.

Modlitwa za dzieci utracone (modlitwa po poronieniu):

Boże Ojcze, tak bardzo cierpię, czuję jakby moje serce popękało na milion kawałeczków. Brakuje mi słów, by się modlić. Tak trudno mi funkcjonować. Wiem, że tylko Ty jeden masz moc wyprowadzenia mnie z tego mroku, z pochłaniającego mnie smutku. Wiem, że Ty jeden możesz ukoić mój ból i otrzeć każdą łzę. Błagam Cię o pomoc. 

 Ojcze, mimo mojego cierpienia,  dziękuję Ci za to, że pozwoliłeś mi nosić pod sercem moje dziecko, że pozwoliłeś mi choć na moment być matką. Dziękuję, że pozwoliłeś mi poczuć tę wielką miłość. Panie, nie rozumiem dlaczego moje dziecko nie mogło się narodzić, ale wiem, że wszystko w życiu ma jakiś sens. Ufam Ci, ufam w Twoją Dobroć i wiem, że nie obdarzyłbyś mnie krzyżem cięższym do udźwignięcia. Wierzę, że z Twoją pomocą przejdę tę ciemną dolinę, że wszystko jakoś się ułoży.

Panie Boże, wierzę, że moje dziecko jest w Niebie, tuż przy Tobie, że jest ono jednym z Twych najpiękniejszych Aniołów. Wiem, że jest mu tam dobrze, lepiej niż byłoby mu na ziemi. Pocieszam się tym, że przy Twoim Kochającym Sercu nic mu nie grozi, otacza je pokój, miłość i wszystko co najlepsze.

Proszę Panie, powtarzaj mojemu dzieciątku, że tak bardzo je kocham, że tęsknię, ale że niedługo będziemy już razem i nic nigdy nas nie rozdzieli, bo miłość silniejsza jest niż śmierć. Proszę, pozwól Matce Bożej tulić moje dziecko do czasu, aż stanę przed Twym obliczem, pozwól Jej modlić się za mnie i naszą rodzinę w tym czasie, prowadzić nas do Bram Nieba, gdzie już wszyscy będziemy razem na wieki. Zawierzam Tobie wszystkich, których kocham, zawierzam Tobie całe nasze życie. Amen.