Modlitwa za egzamin dziecka (córki lub syna)

Modlitwa za egzamin dziecka (córki lub syna)
Modlitwa za egzamin dziecka (córki lub syna)

Modlitwa za egzamin dziecka czyli skuteczna modlitwa o zdanie egzaminu córki lub syna to potężna katolicka modlitwa, która pomoże ci uporać się ze stresem. 

Jeśli zastanawiasz się jaka modlitwa o zdanie egzaminu pomoże ci w trudnym czasie, jak modlić się o sukces na egzaminach, modlitwa przed egzaminem (na przykład przed maturą) pomoże ci ukoić nerwy i zaufać Panu. 

Modlitwa za studenta zdającego egzamin to piękne wsparcie duchowe dla całej rodziny w tym szczególnym, ważnym dla młodego człowieka czasie.


Modlitwa za egzamin dziecka (córki lub syna):

Panie Boże. Dziś przychodzę do Ciebie z sercem pełnym obaw o przyszłość mojego dziecka, marząc, by spełniło się wszystko, czego pragnie. Nadchodzący egzamin jest źródłem tylu stresów dla naszej rodziny, błagam Cię pomoc.

Wiem Panie, że zawsze jesteś przy mojej rodzinie, opiekujesz się nami i chronisz od złego. Dziękuję Ci za to z całego serca. Ty wiesz wszystko, widzisz jak moje dziecko ciężko pracuje, jak uczy się, by osiągnąć coś w życiu. Mimo to, czasem moje dziecko zmęczone jest przez stres, niepokoi się o przebieg egzaminu, zdarza się, ze dopada go zniechęcenie. Ofiaruję Ci wszystkie nasze smutki, lęki, stres i zmartwienia związane z nadchodzącym egzaminem - proszę, Ty się tym zajmij, pomóż mojemu dziecku je przezwyciężyć. 

Ojcze, ufam w Twoje miłosierdzie - w to, że z Tobą moje dziecko poradzi sobie we wszystkim. Proszę,  dodaj mojemu dziecku pewności siebie, rozjaśnij jego umysł, daj przenikliwość rozumowania, pomóż pokonać wszelkie przeciwności. Ześlij na moje dziecko dary Ducha Świętego: mądrości, rozumu i umiejętności, aby dzięki nim jego nauka wydała dobre owoce, by egzamin został przez niego ukończony z pozytywnym wynikiem. Błagam, dodaj mojemu dziecku wytrwałości, cierpliwości i determinacji, by dążyć do obranego celu.  Daj, aby dzięki zgromadzonej i zdobytej wiedzy, mógł coraz bardziej zgłębiać źródło mądrości jakim jesteś Ty. Amen