Modlitwa za lekarzy przed operacją

Modlitwa za lekarzy przed operacją
Modlitwa za lekarzy przed operacją

Modlitwa za lekarzy przed operacją to piękny tekst modlitewny jeśli zastanawiasz się jak prosić Pana Boga o zdrowie i do kogo modlić się w czasie choroby. Wykorzystaj ten tekst, by napełnić swe serce nadzieją przed zabiegiem. 

Jeśli borykasz się ze stresem z powodu choroby w Twej rodzinie i myślisz o tym jak wesprzeć chorego przed operacją oraz jak pocieszyć kogoś przed operacją możesz odmówić tę modlitwę w intencji bliskiej chorej osoby. Będzie to piękny duchowy dar prosto z serca.

Modlitwa o szczęśliwy przebieg operacji i za uzdrowienie pomoże Ci w każdym trudnym czasie.


Jak modlić się przed operacją? Zwróć się do Pana Jezusa tymi słowami.

Modlitwa za lekarzy przed operacją:

Panie Jezu, Najlepszy Lekarzu Litujący się nad każdym chorym! Ty uzdrawiałeś trędowatych i wskrzesiłeś Łazarza, Ty tak dobrze znasz moje fizyczne cierpienie, ból i choroby. Ty wiesz jakim krzyżem jest dla mnie moja choroba. Dziękuję Ci za to, że mogę być leczona, że zajmują się mną profesjonaliści, którzy walczą o moje zdrowie, że obdarzasz mnie nadzieją na wyzdrowienie. 

Chryste, Ty wiesz jak bardzo stresuje mnie perspektywa rychłego zabiegu operacyjnego. W Tobie jest cała moja nadzieja. Błagam Cię Panie, błogosław dłonie wszystkich lekarzy, którzy się mną opiekują. Spraw, by nie zabrakło im wiedzy, empatii i wszystkiego co potrzebne, by ulżyć mi w mym położeniu. Nie pozwól, by ktokolwiek popełnił błąd, by operujący napotkali jakąkolwiek przeszkodę podczas ratowania mego zdrowia. Pozwól lekarzom wykorzystać swe całe doświadczenie po to, by mogli pomóc mi powrócić do sił, napełnić mnie nadzieją i wiarą w lepsze jutro. Błagam, niech za moich lekarzy modli się św. Łukasz - ich cudowny patron, niech otacza operujących mnie swoją opieką z Nieba. 

Proszę Jezu, Niech Duch Święty spocznie na całym personelu medycznym oraz wszystkich innych pacjentach, oczekującym na zabiegi i operacje. Błogosław wszystkich ludzi, którzy znajdą się w szpitalu, w którym będę dochodzić do zdrowia. Błogosław mnie, bym ze spokojem i chrześcijańską wiarą podeszła do tego co ma mnie czekać. Wiem, że w Twoich dłoniach będę bezpieczna i ufam ci całkowicie. Amen. 


Wiesz już co się mówi przed operacją - niech ta modlitwa o szczęśliwy przebieg operacji (Twojej lub bliskiej osoby) pomoże Ci przejść trudny czas choroby, niech intencja o szczęśliwą operację zostanie wypełniona i niech spłynie na Ciebie błogosławieństwo Boże.