Modlitwa za męża alkoholika

 

Modlitwa za męża alkoholika


Modlitwa za męża alkoholika to piękna modlitwa o uwolnienie z nałogu za kogoś. Modlitwa o opamiętanie męża jest polecana zwłaszcza wtedy, gdy Wasze małżeństwo przechodzi wyjątkowo trudne chwile, gdy brak już sił i nadziei. 

Modlitwa żony za męża alkoholika to skuteczna modlitwa o przemianę serca męża, o zaprzestanie picia i nałogów oraz powrót do chrześcijańskich wartości i budowania życia rodzinnego na gruncie Ewangelii. Jeśli zastanawiasz się jak modlić się o nawrócenie męża i czy modlitwa w Waszym przypadku pomoże, módl się tekstem tej modlitwy każdego dnia, szczerym sercem. Niech Pan Bóg błogosławi Wasze małżeństwo. 

Modlitwa za męża alkoholika:

Panie Boże! Dziś stoję przed Tobą przygnieciona wielkim krzyżem, którym jest dla mnie alkoholizm mojego męża. Tak bardzo mi ciężko, tak pełna jestem lęku. Ojcze, Ty dobrze wiesz, jak się teraz czuję jako żona. Wiesz, ze codziennie pęka mi serce zatroskane o osobę, którą kocham. Tak bardzo boję się o jego zdrowie i życie, tak bardzo chciałabym, by mój mąż był zdrowy i szczęśliwy. 

Proszę, mój Boże, pomóż mojemu mężowi wyrwać się z nałogu alkoholizmu, pomóż mi wyrwać się ze szponów Złego. Tak bardzo potrzebujemy Twojej pomocy, jestem tak bardzo zmęczona jego kolejnymi upadkami. Błagam, pozwól Aniołowi Stróżowi mojego męża interweniować, zmieniać go od wewnątrz.

Dobry Aniele Stróżu, bądź przy moim mężu i pomagaj w rozwiązywaniu wszelkich życiowych problemów. Bądź jego przewodnikiem, prowadź drogą Dobra i uchroń od całkowitej destrukcji, tak by był dla mnie jak najlepszym mężem i jak najlepszym ojcem dla naszych dzieci. Błagam, podpowiadaj mu zawsze wtedy, gdy w Jego życiu zagości zwątpienie, stres i lęk. Pomóż mu powstawać z upadków, dodawaj odwagi w trudnych sytuacjach. Spraw, by był szczęśliwy, by już nigdy nie musiał sięgać po alkohol.

Aniele Stróżu! Błagam, bądź przy nas i nieustannie przypominaj o świętej przysiędze małżeńskiej, jaką sobie złożyliśmy. Pomóż nam pielęgnować naszą miłość, byśmy razem podążali do Pana Boga.

Aniele Stróżu, Ty tak dobrze znasz mojego męża, wiesz, jakim dobrym jest człowiekiem, nie pozwól mu się zagubić, zniszczyć swego wewnętrznego dobra przez nałóg. Wzbudzaj w jego sercu autentyczną wiarę i pomóż żyć w zgodzie z chrześcijańskimi wartościami. Nie opuszczaj Go i pomóż, abyśmy wszyscy mogli spotkać się w Królestwie Bożym. Amen