Modlitwa za powrót do zdrowia

Modlitwa za powrót do zdrowia
Modlitwa za powrót do zdrowia po operacji do św. Michała Archanioła

Modlitwa za powrót do zdrowia po operacji, po zabiegu lub podczas choroby, pomoże Ci napełnić serce nadzieją w lepsze jutro. Krótka modlitwa o zdrowie (modlitwa o uzdrowienie) do Świętego Michała Archanioła będzie dla Ciebie wsparciem podczas leczenia i rekonwalescencji.

Skuteczne modlitwy o uzdrowienie poprawiają samopoczucie i stan psychiczny chorego, są wspaniałe do odmawiania w szpitalu lub w domu. Niech Pan Bóg błogosławi Cię dobrym zdrowiem. 


Modlitwa za powrót do zdrowia po operacji:

Panie Boże!  Dziękuję Ci za to, że mogłam przejść zabieg operacyjny, za nadzieję, którą ofiarowałeś mi dzięki tej operacji. Dziękuję za wszystkich, którzy mnie operowali, próbowali mi pomóc i wspierali mnie w tym trudnym czasie. Składam Ci dzięki, że byłeś przy mnie podczas stresujących chwil przed i w trakcie  zabiegu. 

Panie, Ty widzisz jak codziennie walczę o swoje zdrowie.  Błagam, pozwól, by dobry i potężny Michał Archanioł, który nieustannie chwali Cię w Niebie, mógł przyjść mi z pomocą i ulżyć mi w cierpieniu.

Święty Michale Archaniele, Ty który walczysz z Szatanem i siłami Zła! Błagam, dodaj mi siły, bym codziennie potrafiła mierzyć się z trudnościami, bym codziennie powstawała z kolan i walczyła o poprawę swojej sytuacji. Proszę, pomóż mi wyzdrowieć - tak bardzo wierzę w Twoją moc.

Święty Michale Archaniele, Ty wiesz, jaki krzyż noszę codziennie, wiesz jakim ciężarem jest dla mnie moja choroba. Nie chcę się poddać, ale wiem, że potrzebuję Twojej pomocy - wierzę, że z Tobą mi się uda, że pomożesz mi zobaczyć światełko w tunelu. 

Boże Ojcze, daj, by Święty Michał Archanioł mógł codziennie pomagać mi z Nieba. Pozwól, by moje odzyskane zdrowie mogło przysłużyć się Twojej chwale. Amen