Modlitwa do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy o uzdrowienie

Modlitwa do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy o uzdrowienie
Modlitwa do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy o uzdrowienie

 

Modlitwa do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy o uzdrowienie

Modlitwa do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy o uzdrowienie to cudowna modlitwa o zdrowie, która pomoże Ci w trudnych czasie choroby. Piękna modlitwa do Matki Bożej zawsze pomaga, Matce Chrystusa każdy może powierzyć swoje lęki.

O co można prosić Matkę Boską w modlitwie? Jak modlić się o cud uzdrowienia? 

Módl się szczerym sercem, pokrzepiony Świętymi Sakramentami, zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz. Proś o odwagę, siły i męstwo, o Chrystusowe błogosławieństwo dla Twego ciała i Twojej duszy.

Jak modlić się o zdrowie dla kogoś?

Modlitwa do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy o uzdrowienie może być odmawiana w intencji osoby chorej, która z jakichś względów nie może modlić się sama lub po prostu bardzo potrzebuje duchowego wsparcia.

Jak napisać prośbę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy o zdrowie?

Poniższa Modlitwa do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy o uzdrowienie może być potraktowana jako tekst specjalnej prośby do Maryi, którą można zostawić w wyznaczonym do tego miejscu w świątyni lub przy figurze. 


Niech ta Modlitwa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o uzdrowienie pomoże Ci przetrwać każdy trudny czas, niech pomaga Ci w walce z chorobą i prowadzi ku lepszym dniom. 


Modlitwa do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy o uzdrowienie:

Matko Boża Nieustającej Pomocy! Wzywam Cię dziś tak bardzo zmęczony moją chorobą, tak ciężko mi na sercu. Najlepsza Matko, Ty wyczuwasz i znasz każdy ból, każdy smutek, wszystkie ludzkie emocje. Tak dobrze znasz lęki związane z moim stanem zdrowia. 

Matko Boska Nieustającej Pomocy! Błagam Cię o opiekę - proszę, módl się za mnie, by w moim życiu przestało gościć cierpienie, bo czasem brakuje mi sił. Wierzę, że Ty wysłuchujesz chorych, cierpiących, zasmuconych. Wierzę w Twoje miłosierdzie i to, ze pomagasz mi z Nieba. Błagam, wejrzyj na mój ból, napraw tę trudną sytuację, w jakiej się znalazłem, pomóż znaleźć wyjście z moich problemów zdrowotnych. Proszę Cię całym sercem, bądź przy mnie, opiekuj się mną, bo tak bardzo potrzebuję Twojego wsparcia. Błagam, oddal ode mnie wszystko co może szkodzić memu ciału i duszy. Weź pod opiekę wszystkie moje chore komórki i tkanki - zawierzam Ci całego siebie wierząc, że w Twych dobrych dłoniach będę bezpieczny.

Matko Boska Nieustającej Pomocy! Proszę, módl się za mnie i za wszystkie osoby, które mogą ulżyć mi w chorobie. Proś Pana Jezusa, by błogosławił wszystkich lekarzy i pielęgniarki, którzy będą sprawować nade mną opiekę, niech Twój Umiłowany Syn doda im wszystkiego co potrzebne, by pomóc mi wyzdrowieć.

Matko Boska Nieustającej Pomocy! Błagam, napełń moje serce wiarą, nadzieją i miłością, dodaj mi siły w tym trudnym czasie. Oczyść mój umysł z wszelkich złych, destrukcyjnych myśli,  pozwól mi pokonać codzienny stres. Bardzo potrzebuję Twojego matczynego pocieszenia. Nie opuszczaj mnie, proszę. Modlitwa do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy o uzdrowienie przyniesie Ci otuchę i otrze Twoje łzy, dzięki częstemu odmawianiu nabierzesz potrzebnych duchowych sił do walki z przeciwnościami i uwierzysz w lepsze jutro. Niech Pan Jezus dzięki modlitwie swej Matki błogosławi Cię dobrym zdrowiem!