Modlitwa o powrót ukochanego do św. Rity

 

Modlitwa o powrót ukochanego do św. Rity
Modlitwa o powrót ukochanego do św. Rity


Modlitwa o powrót ukochanego do św. Rity to piękna modlitwa o powrót miłości, której zabrakło w Twoim życiu. Jeśli właśnie pęka Ci serce, ta skuteczna modlitwa o powrót po rozstaniu pomoże Ci odbudować związek i wleje w Twe serce nadzieję. 

Co zrobić, żeby stał się cud? Modlitwa o powrót ukochanego do św. Rity połączona z Sakramentami Świętymi i autentyczną szczerą wiarą przyniesie ukojenie i pokój Twemu sercu. Odmawiaj tę modlitwę jak najczęściej, by ujrzeć upragnioną zmianę.

Modlitwa żeby się odezwał to hasło często wyszukiwane przez kobiety, pogrążone w cierpieniu po stracie partnera i rozpadzie związku. Modlitwa o powrót ukochanego do św. Rity jest odpowiedzią na wołanie tak wielu złamanych serc - korzystaj z jej tekstu, by szczęśliwie ułożyć sobie życie. 


Jak brzmi skuteczna modlitwa do świętej Rity?

Modlitwa o powrót ukochanego do św. Rity:

Święta Rito, patronko od spraw trudnych i beznadziejnych! Przychodzę dziś błagać Cię o powrót ukochanego, mojej wielkiej miłości, za którą tak bardzo tęsknię. Wierzę w Twoje cudowne wstawiennictwo i moc Twej modlitwy z Nieba, dlatego proszę, pomóż mi odzyskać mój związek, osobę która jest dla mnie ważna.

Święta Rito, błagam, wyciągnij mnie z problemów miłosnych, przez które pęka mi serce. Ty pomogłaś tak wielu osobom, ulituj się również nade mną i proś Pana Jezusa o Miłosierdzie nad mim sercem. Proszę, otocz mnie swoją modlitwą, niech ona będzie mi tarczą w walce o upragnioną miłość. 

Święta Rito, Twojej opiece zawierzam wszystkie moje problemy. Proszę, interweniuj, działaj, by wszystko ułożyło się tak jak powinno. Módl się dla mnie o odwagę, siłę, mądrość i wiarę, które poprowadzą mnie ku lepszym, szczęśliwym dniom. Módl się za tego, kogo kocham, by w jego sercu na nowo odżyła miłość dla mnie. 

Boże Ojcze, proszę, błogosław mnie i mojego ukochanego. Pozwól nam wrócić do siebie i czuwaj, by w naszym związku nigdy nie zabrakło miłości, szacunku, czułości i wiary. Wlej w serce moje i mojego ukochanego jak najwięcej pokory, cierpliwości, miłosierdzia i zrozumienia. Naucz nas zawsze dążyć do szczęścia tej drugiej osoby, wspólnie pielęgnować nasz związek, codziennie obdarowywać się wszystkim, co dobre. Zawierzam Tobie ten trudny dla mnie czas, ufając w Twoją cudowną pomoc. Amen. 


Niech ta Modlitwa o powrót ukochanego do św. Rity pomoże Ci żyć szczęśliwie, w miłości i pokoju!