Modlitwa za rodzinę do Matki Bożej z Lourdes

 

Modlitwa za rodzinę do Matki Bożej z Lourdes
Modlitwa za rodzinę do Matki Bożej z Lourdes

Modlitwa za rodzinę do Matki Bożej z Lourdes to piękna, krótka, codzienna modlitwa za rodzinę do Matki Naszego Zbawiciela. Modlitwa o błogosławieństwo dla rodziny zawsze przynosi piękne duchowe owoce, pomaga zbliżyć tych, których kochamy do Pana Boga i Maryi.

O co prosimy Matkę Boską? O to, co najważniejsze w życiu rodzinnym: o wiarę, pokój serca, bezpieczeństwo i zdrowie. 

Modlitwa za bliskich czy modlitwa za członków rodziny to wspaniała odpowiedź na pytania jak modlić się o zgodę w rodzinie i jak modlić się za rodzinie w kryzysie. Poniższy tekst warto jednak odmawiać każdego dnia, by otaczać bliskich ochroną z Nieba na każdy czas. Modlitwa do Maryi za rodzinę pomoże Wam zawsze, gdy tego potrzebujecie.

Niech ta piękna Modlitwa za rodzinę do Matki Bożej z Lourdes napełni Twoje życie rodzinne Darami z Nieba.

Modlitwa za rodzinę do Matki Bożej z Lourdes:

Matko Boża Lourdes! Przychodzę dziś do Ciebie z czystym sercem, wyznając Ci uwielbienie i miłość. Wierzę w to, co powiedziałaś świętej Bernadecie, wierzę w każde słowo, w Twoje wyjątkowe orędownictwo i najlepszą opiekę, jaką zawsze otaczasz Twoich czcicieli. Właśnie dlatego pragnę zawierzyć Ci to, co mam najcenniejsze: moja rodzinę, wszystkich, których kocham.

Matko Boża z Lourdes,, wierzę, że w grocie objawienia cudownie pojawiło się źródło wody. Wierzę, że to Ty byłaś sprawczynią wielu cudownych uzdrowień, Ty rozwiązałaś tyle ludzkich problemów, otaczasz każdego Miłością i Wsparciem.

Pani, Ty tak tak dobrze znasz moje serce i wiesz, że im bardziej kocham, tym bardziej się martwię. Tak bardzo troszczę się o to, by każdemu z moich bliskich żyło się dobrze i szczęśliwie, pragnę dla nich wszystkiego, co dobre. Błagam, spraw, by moi kochani bliscy byli bezpieczni. Chroń ich od każdego zła, które może im zagrozić. Pozwól, by zawsze bezpiecznie wracali do domu z pracy lub szkoły, by nie spotkało ich nieszczęście, by zawsze cieszyli się dobrym zdrowiem i pokojem serca. Proszę, uchroń ich od wszelkiej krzywdy na duszy i ciele, pozwól żyć w szczęściu i chrześcijańskiej radości. Błagam, jeśli w mojej rodzinie są jakieś problemy, pomóż nam je rozwiązać. Módl się w Niebie, by nasze życiowe drogi pełne były Dobra, Pokoju i Miłości. 

Matko Boża z Lourdes! Wiem, że Ty jesteś moim ratunkiem, moją nadzieją. Ty jedna najlepiej przedstawisz moje prośby swojemu Synowi.  Błagam, weź życie członków mojej rodziny w swoje dłonie, błogosław mi i moim bliskim w każdej chwili, nie opuszczaj w złych dniach. Zawierzam Ci  wszystkich, których tak bardzo kocham, ufając Ci całkowicie. Miej nas w swojej opiece. Amen