Modlitwa za swoje dzieci

Modlitwa za swoje dzieci
Modlitwa za swoje dzieci


Modlitwa za swoje dzieci to piękny tekst modlitewny, który możesz odmawiać każdego dnia w intencji tych, których kochasz.

Modlitwa za swoje dziecko jest odpowiedzią na pytanie jak modlić się za syna lub córkę oraz jak modlić się za dziecko dorosłe lub małe. Odmawiaj tę modlitwę szczerym sercem o dowolnej porze dnia obdarzając swe pociechy duchową ochroną z Nieba.

Modlitwa rodziców za swoje dzieci pomoże Twym dzieciom w każdym aspekcie życia, każdego dnia. Niech Twoją rodzinę błogosławi Pan Bóg. 


Modlitwa za swoje dzieci:

Boże Ojcze w Niebie,  Jedyny Stwórco i Dawco Życia! Wiem, że dzięki Tobie istnieję, że dzięki Tobie istnieje cała moja rodzina, w tym moje ukochane dzieci. Dziękuję Ci za wielki dar rodzicielstwa, za możliwość przekazania  cudu życia. Wiesz, jak bardzo się o nie troszczę, jak kocham je z całego serca. Dziś pragnę prosić Cię dla nich o błogosławieństwo, które ochroni je przed wszelkim złem. 

Boże, Ty nikomu nie skąpisz swej Ojcowskiej Miłości. Błagam, wyciągnij swą Dobrą Dłoń nad moimi dziećmi i błogosław je na całe życie. Spraw, by Twoje Cudowne błogosławieństwo rozlało się na każdy aspekt ich życia, by pomogło im przezwyciężać trudności, napełniało siłą i radością, obdarzało wszystkim co dobre.

Mój Panie, błagam, błogosław zdrowiu moich kochanych dzieci, niech Twoje błogosławieństwo obdarzy ochroną ich serca, dusze, umysły i ciała, by nigdy nie zaznały fizycznego lub psychicznego cierpienia, by na ich twarzach nigdy nie gościły łzy. Dobry Boże, proszę Cię z całej duszy, niech Dobrzy Aniołowie opiekują się nimi i nie pozwolą im popaść w grzech ciężki, niech podpowiadają im i prowadzą najprostszą drogą do Ciebie.

Boże, zawierzam Tobie życie moich kochanych dzieci. Wierzę, że podobnie jak ja, pragniesz dla nich wszystkiego co najlepsze. Ufam, że tylko z Tobą nic im nie grozi, z Tobą będą bezpieczne i szczęśliwe. Opiekuj się nimi, proszę. Amen.


Niech ta modlitwa za swoje dzieci przyniesie Twej rodzinie pokój, radość i szczęście.