Modlitwa za trudne sprawy do Matki Boskiej od spraw beznadziejnych

Modlitwa za trudne sprawy do Matki Boskiej od spraw beznadziejnych
Modlitwa za trudne sprawy do Matki Boskiej od spraw beznadziejnych


Modlitwa za trudne sprawy do Matki Boskiej od spraw beznadziejnych to skuteczna modlitwa, która zawsze pomaga. Jeśli męczy Cię stres i nie widzisz wyjścia z trudnej sytuacji, poproś Matkę Bożą, ona nigdy nie odmówi Ci swego Miłosierdzia.

Bardzo silna modlitwa do Matki Boskiej o pomoc to piękna odpowiedź na pytanie do kogo modlić się w trudnych sytuacjach. Maryja pomaga każdemu grzesznikowi. 

Modlitwa, która zawsze zostaje wysłuchana to modlitwa o sprawy trudne i beznadziejne odmawiana ze szczerego serca. Niech Matka Boża czuwa przy Tobie.

Modlitwa za trudne sprawy do Matki Boskiej od spraw beznadziejnych:

Matko Boska od Spraw Beznadziejnych!  Jesteś moją Matką, Orędowniczką i Wspomożycielką, wierzę, że masz moc przedstawiania Bogu moich pokornych próśb. Ty widzisz jak cierpię, jak bardzo się męczę. Błagam, ulituj się nade mną i moim wielkim problemem. 

Maryjo! Tak dobrze wiesz, z czym wiąże się ludzkie życie, sama tak wiele przecierpiałaś. Rozumiesz wszystko, co przechodzę, ten chaos, w który jestem uwikłany. Wiem, że Tobie jednej nie muszę tłumaczyć tego co dzieje się teraz w moim życiu, nie muszę tłumaczyć Ci moich uczuć, bo Ty rozumiesz wszystko bez słów.

Matko Boża od Spraw Beznadziejnych! Błagam, przez wzgląd na Drogę Krzyżową Twego Syna, na Twoje cierpienie i na Twoją miłość do wszystkich ludzi, ulituj się nade mną grzesznikiem. Wiem, że nie jestem godny Twojej łaski, wiem, że popełniłem w życiu wiele grzechów i że ja również jestem odpowiedzialny za śmierć Pana Jezusa. Tak bardzo przepraszam i z całego serca pragnę poprawy. 

Matko! Biję się w piersi, błagając o Twoją pomoc. Czuję, że sam sobie nie poradzę, czuję, że samemu brakuje mi sił. Wierzę jednak, że z Twoją pomocą mogę wszystko, z Tobą pokonam wszelkie przeciwności. Proszę, wlej we mnie więcej siły i odwagi, jak najwięcej pobożności, by to wszystko jakoś przeżyć, by rozwiązać wszystkie życiowe węzły. Ufam Tobie i zawierzam Ci wszystko co dla mnie za trudne. Czuwaj przy mnie Amen.